Miłość i związki

Dlaczego kobiety nie szukają ogiera tylko czułego mężczyzny?

czuły mężczyzna

Utarło się przekonanie, że kobiety szukają samca alfa, który jest w łóżku prawdziwym ogierem. Tymczasem taki typ jest poszukiwany tylko przez pewien ściśle określony ułamek pań. Owszem, istnieją kobiety, które kręcą macho stawiający w łóżku na pełną dominację. Takie panie mają bardzo uległy charakter, może to wynikać np. ze sposobu ich wychowania. Większość kobiet jednak szuka czułego mężczyzny, który posiada nieco inny zestaw cech niż macho. Dlaczego kobiety nie szukają ogiera tylko czułego mężczyzny?

 

Facet, z którym można porozmawiać

Macho mają jedną zasadniczą wadę, z nimi nie można porozmawiać o tym, co nas gnębi i cieszy. Dla nich kobiece emocje są mało interesującym tematem. A panie lubią rozmawiać. Nic dziwnego, że to nie samiec alfa wygrywa rywalizację o serce wartościowej kobiety. Panie coraz częściej wolą bowiem związać się z rozmownym i czułym mężczyzną niż macho.

Dlaczego kobiety nie szukają ogiera tylko czułego mężczyzny? Zadbany przystojniak

Macho nierzadko uważa, że najlepiej mu w dresach, tudzież innym sportowym wydaniu. A mężczyźni, którzy przykładają troszkę więcej troski o wygląd zewnętrzny to dla niego „pedały”. Tymczasem kobiety wolą zadbanych facetów.

Mężczyzna, do którego można się przytulić

Kobiety czują się szczęśliwe, gdy są otaczane czułością. Chcemy być przytulane, całowane, obejmowane, trzymane za rękę. Takich rzeczy nie da nam ogier o naturze macho.

Facet, który w łóżku stara się sprawić przyjemność kobiecie

Cóż, ogier to nie jest w większości przypadków dobry materiał na kochanka. On lubi seks, ma dużo fantazji, ale jednocześnie nie interesuje go, czy kobiecie jest z nim dobrze. Wolimy mniej doświadczonego faceta, który jest czuły podczas seksu i dotyka nas tak, że aż przechodzą nas ciarki wypełnione erotyzmem.

Troskliwy i opiekuńczy partner

Kobieta chce mieć pewność, że mężczyzna odprowadzi ją do domu, a gdy zajdzie taka potrzeba otoczy ją troską. Panie są słabsze od facetów, dlatego szukają w nich opiekuńczości, której nie należy mylić z agresją. Nie interesuje nas zakapior, który szuka pretekstu do bitki, ale taki, który stanie w naszej obronie, gdy musi.

Facet szanujący swoją kobietę

Normalna kobieta nie szuka ogiera, lecz mężczyzny, który ją szanuje i nie jest seksistą. Chcemy czuć, że on wspiera nas w naszych planach zawodowych, uważa nas za inteligentne, zaradne i równe sobie pod względem intelektualnym.  To doskonały materiał na partnera.

Dodaj komentarz