Seks

Dlaczego kobiety fantazjują o seksie od tyłu?

seks od tyłu

Seks od tyłu – oto jedno z najczęstszych marzeń erotycznych kobiet. Dlaczego fantazjumy o tego rodzaju formie współżycia? Przyczyny są różne. Postanowiliśmy przyjrzeć się niektórym z nich. Dlaczego kobiety fantazjują o seksie od tyłu?

Mają ochotę na męską dominację w wersji umiarkowanej

Kobiety czasem mają ochotę na męską dominację, ale w wersji umiarkowanej, czyli bez wiązania, przemocy, wcielania się w rolę poniżanej niewonicy. A seks od tyłu jest wyrazem męskiej dominacji. To facet nadaje tutaj rytm, ale jest to szalenie podniecające i przyjemne.

Kojarzy im się z szybkim numerkiem i dużym pożądaniem

Oczywiście chodzi o pozycję stojącą tylną, gdy kobieta opiera się np. o ścianę, a mężczyzna wchodzi w nią od tyłu. W filmach często pojawiają się sceny, kiedy kobieta ma na sobie sukienkę czy spódnicę, on podnosi jej spódnicę i wchodzi w nią od tyłu. To bardzo sugestywny obraz. Oczywiście, kobietom pojawia się głównie dlatego, że kojarzy się z dużym pożądaniem, które musi jak najszybciej znaleźć ujście. Taka drobna uwaga, większość pań przed seksem stojącym tylnym potrzebuje gry wstępnej, aby się rozgrzać. Inaczej penetracja może okazać się bolesna. Krótko mówiąc, podejdź do seksu z nią tak jak zawsze. Zafunduj jej namiętną grę wstępną i po prostu jako jedną z pozycji włączcie stojącą tylną.

Stymuluje punkt G

Seks od tyłu często stymuluje punkt G, który jest bogato ukrwiony, a tym samym jego stymulacja prowadzi do orgazmu. Nic dziwnego, że kobiety chcą go uprawiać właśnie w ten sposób, skoro jest to dla nich źródło rozkoszy.

Zapewnia naprawdę głęboką penetrację

W pozycji na pieska ma miejsce naprawdę głęboka penetracja, a niektóre kobiety mają czasem ochotę poczuć swojego faceta naprawdę głęboko. Jednocześnie pozycja na pieska to jedna z tych, w których penis najłatwiej wchodzi.

Dodaj komentarz