Seks

Dlaczego kobiety decydują się na seksting?

Dlaczego kobiety decydują się na seksting

Seksting to fajny sposób na podkręcenie temperatury znajomości. Kobiety mają do niego dość specyficzny stosunek. Faceci liczą, że kobieta, ot tak, nawet na początku znajomości wejdzie z nimi w dyskusje o seksie. A panie to często razi i zwyczajnie się nie podoba. Dlaczego kobiety decydują się na seksting?

Po pierwsze, uczucie i zaufanie

Aby kobieta w ogóle zdecydowała się na seksting musi pojawić się uczucie i zaufanie.  Dla faceta to może niepojęte, bo on może rozmawiać z kimś o seksie  z powodu czystej potrzeby fizjologicznej. Kobieta przełamuje się do erotycznych wiadomości, gdy trafi na mężczyznę, którego kocha, bo wtedy takie pisanie jest czystą przyjemnością. Towarzyszą wówczas temu fajne emocje i seksting sprzyja budowaniu fajnej atmosfery z facetem. Poza tym nie wysyłamy nigdy erotycznych wiadomości facetom, którym nie ufamy. Musimy mieć pewność, że on tego nie wyśle kolegom, nie wrzuci do internetu etc.

Po drugie, seksting ma w sobie coś z lektury powieści erotycznych

Jest w tym pikanteria, ale właśnie, to wszystko zależy od faceta.  Seksting jest fajny, gdy facet jest inteligentny i wiemy, że będzie umiał to poprowadzić w fajnym kierunku. Pamiętajmy, że jeśli same lubimy wiadomości z klasą, to takie też chcemy otrzymywać.  Nie spodoba nam się raczej, gdy facet na tekst o koronkowej bieliźnie, wyskoczy z czymś wulgarnym. O wiele lepiej, gdy odpisze chociażby: na pewno pięknie w niej wyglądasz.   Kobiety lubią powieści erotyczne, bo opis erotyki i zmysłowości przemawia do ich wyobraźni. Dlatego też lubią seksting, bo takie pisanie w kulturalny sposób potrafi je nieźle nakręcić i sprawia im też frajdę.

Po trzecie, seksting jest jak gra wstępna

Kobiety lubią zmysłowość. Dlatego tak dobrze reagują na dotyk, pocałunki i przytulanie podczas gry wstępnej, to je seksualnie rozbudza. Podobnie jak erotyczne wiadomości z podtekstem.  Dlatego dobrze jest kobiecie czasem napisać  coś z podtekstem albo nawet zwykły komplement.

Jak mężczyzna powinien reagować na seksting albo samemu rozpoczynać konwersację?

Jeśli wiadomości są kulturalne, na pewno nie powinien być wulgarny, tylko odpisywać w podobnym tonie. Jeśli ona podsyła jakieś zagadki, pytania, to najłatwiej jest po prostu odpowiadać, zgodnie z tym, co przypuszczasz  lub lubisz. Gdy pisze, że np. uwielbia twój zapach, zadaj jakieś proste pytanie: jak byś go opisała? Na stwierdzenie faktów najlepiej reagować  albo lekkim żartem: widzisz, pachnę lepiej niż perfumy Diora albo pytaniem o szczegóły. Na zdjęcia odpisać najłatwiej, odnosząc się do tego, co przedstawiają. Np. musisz to kiedyś dla mnie założyć, bo bardzo mi się to podoba.  Seksting to też doskonała okazja, by przejść do zaproszenia na spotkanie. Kobieta, skoro z tobą swobodnie pisze na lekko erotyczne tematy, też z pewnością będzie miała ochotę na coś więcej.

Mężczyźni nie zawsze potrafią gładko rozpocząć rozmowę. Raz, że boją się urazić kobietę, trafić w zły moment. Dwa, bo nie czytają powieści erotycznych, uważając je za babskie czytadła. Jeśli nie wiesz, jak zacząć, zrób to bezpiecznie. Możesz zapytać ją o to, jaką bieliznę ma na sobie, czy ma niebieski komplet albo pas do pończoch. Bezpiecznie jest zacząć od elementów garderoby, bo raz, umiesz je nazwać i opisać. Dwa, to jest dla kobiet miły temat do rozmowy, odpowiedzi przychodzą im z łatwością, więc też cała rozmowa ma fajny, lekki charakter.

Dodaj komentarz