Polecamy!

Dlaczego kobiety chcą uprawiać seks w sukience?

Dlaczego kobiety chcą uprawiać seks w sukience

Na randkę, która może zakończyć się seksem, chcemy ubrać się wyjątkowo. W końcu zależy nam na tym, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie na mężczyźnie, z którym się spotykamy. Pragniemy spełniać fantazje faceta, z którym randkujemy. Dlaczego kobiety chcą uprawiać seks w sukience?

Nadaje się na seks w nietypowych miejscach

Sukienka jest świetna i bardzo praktyczna, jeśli chodzi o seks. Gdy najdzie was ochota na erotyczne igraszki, potrzebujecie tylko odosobnionego miejsca. Może to być toaleta w restauracji, przymierzalnia w centrum handlowym lub samochód zaparkowany na obrzeżach miasta, tudzież w garażu.

Łatwo się ją ściąga

Ze spodniami trzeba się trochę nagimnastykować, aby je zdjąć, zwłaszcza gdy są dopasowane i opinające kobiece kształty. Sukienkę wystarczy przeciągnąć przez głowę lub rozpiąć zamek z tyłu.  Ściąga się ją zdecydowanie szybciej i łatwiej, nie tracąc czasu i seksualnej energii na szarpaninę z jeansami.

Chcą czuć się kobieco

W sukienkach większość z nas czuje się wyjątkowo kobieco. Nic więc dziwnego, że na randkę z mężczyzną, która może zakończyć się w sypialni, chcemy założyć coś wyjątkowego. Większości facetów sukienki zwyczajnie się podobają.

Chcą wyglądać podniecająco dla mężczyzny

No właśnie, chcemy rozpalić płeć przeciwną i dostarczyć jej pięknych obrazów, które pobudzą męską wyobraźnię. To dla faceta, z którym idziemy na randkę, pragniemy wyglądać pięknie i kusząco.

Można się w niej fajnie poocierać

Sukienka jest bardzo fajna już na etapie gry wstępnej, ponieważ jest wykonana z miękkich tkanin i dostarcza kobiecie mnóstwo frajdy już podczas ocierania się o ciało partnera przy pocałunkach.  Co ciekawe, takie ocieranie może panie nawet doprowadzić do orgazmu.

Mężczyzna ma łatwiejszy dostęp

Może od razu dotrzeć do strategicznych miejsc, zwłaszcza gdy kobieta ma pod spodem pończochy zamiast rajstop. Jest to szalenie przyjemne dla obydwu stron, które spotykają  się w atmosferze pulsującego pożądania.

Mają taką fantazję

Kobiety często fantazjują o tym, że mężczyzna nagle zaczyna je całować,  dotykać po całym ciele i po chwili wkłada rękę pod sukienkę.  Perspektywa uprawiania seksu z bardzo napalonym mężczyzną jest dla płci pięknej szalenie podniecająca.

Dodaj komentarz