Seks

Dlaczego kobieta uprawia seks?

dlaczego kobiety chcą uprawiać seks

Mężczyźni uprawiają seks dla czystej przyjemności fizycznej. Kobiety robią to z nieco innych powodów. Niektóre mogą zaskoczyć facetów. Dlaczego kobieta uprawia seks? Co sprawia, że ona ma na ciebie ochotę?

Bo mężczyzna ją podnieca

Gdy mężczyzna podnieca kobietę, to ona sama ma ochotę na seks. Nie trzeba jej do niczego przekonywać, uciekać się do prób szantażu.  Panie, który poraził piorun sycylijski i które dają sobie samym prawo do kierowania się wyglądem przy wyborze partnera, zazwyczaj mają bardzo udane życie erotyczne ze swoim mężczyzną.  To nie działa tak: o jaki fajny facet, jest odpowiedzialny, kulturalny, nie odrzuca mnie z wyglądu, więc będzie super.  On może być nawet przystojny i mieć liczne zalety, ale jeśli nie ma tej chemii, to trudno będzie nabrać ochoty na seks. Natomiast jeśli znajomość rozpoczęła się od rażenia pioruna sycylijskiego, zobaczyłaś go na ulicy i od razu stwierdziłaś, że jest mega przystojny, postanowiłaś go poznać i okazał się cudownym facetem, to masz szansę na szczęśliwy związek. Wbrew pozorom romantyczna miłość, w której kierujemy się głównie sercem i która rozpoczyna się od zauroczenia, dostarcza nam najwięcej radości i wypełnia nasze życie szczęściem.  Jego widok silnie cię podnieca, więc z przyjemnością uprawiasz seks i masz na niego równie wielką ochotę jak on.

Bo lubi jego dotyk

Cóż, jak mężczyzna nas podnieca, czujemy do niego coś więcej, a on nas dotyka, to ogarniają nas przyjemne dreszcze. Lubimy czuć jego skórę, palce i usta na swoim ciele. Niezwykle przyjemne jest też, gdy przytula się do nas całym ciałem.  Podczas dotyku zalewa nas oksytocyna, a to już jest bardzo miłe doznanie.

Bo czuje się atrakcyjna

Seks wzmacnia nasze poczucie własnej wartości. Gdy widzimy, że mężczyzna nas pragnie, czujemy się seksowne i stajemy się odważniejsze nawet w codziennych sprawach. Fakt, że nas rozbiera, a nie chce tego robić w ubraniach, pokazuje nam, że może nie jesteśmy idealne w każdym calu, ale i tak go kręcimy.

Bo czuje się blisko niego

Seks jest dla kobiet czymś, co zbliża nas do mężczyzn.  Lubimy w ten sposób pielęgnować i dopełniać relację. Jeśli mężczyzna nas kręci, podoba nam się jego charakter  i czujemy się przy nim szczęśliwe, to chcemy być najbliżej jego, jak się da,  a seks na to pozwala. To, że ona ma z tobą sny erotyczne, nie oznacza wcale, że traktuje cię jak zabawkę. Czasem u kobiety po prostu uruchamia się potrzeba bycia blisko ciebie, a podczas seksu pełnego czułości jest to możliwe.

Bo w jego ramionach czuje się bezpiecznie

Jeśli to seks z ukochanym mężczyzną, to do tego dochodzi jeszcze poczucie bezpieczeństwa. Mamy obok siebie osobę, która nas nie skrzywdzi, wręcz przeciwnie, uchroni przed całym złem. Ten facet nas nie skrytykuje dlatego, że coś nam podczas seksu nie wyjdzie.

Bo go kocha

Kobiety najczęściej uprawiają seks z miłości. To potwierdzają różnego rodzaju badania naukowe.  Zatem jeśli ona chce z tobą regularnie uprawiać seks, nie musi być wcale nimfomanką, lecz mocno zakochaną w tobie kobietą, która ma na twoim punkcie kręćka, odkąd zobaczyła cię po raz pierwszy.

Komentarze

wiktoria88

3 lata temu

Kontakt fizyczny jest bardzo wazny w związku. Z mężem nie mieliśmy z tym problemu do póki nie zaczęłam mi się u mnie menopauza. Czułam się nieatrakcyjna, niezdolna do miłości fizycznej. A do tego dochodziły wszystkie inne objawy klimakterium. Nie poprawiało to naszego związku. Bez przekonania zaczęłam stosować ziołowy menocomfort i pozytywnie mnie zaskoczył. Ustąpiła większość objawów i mąż tez zauważył różnice. Nadal jesteśmy aktywni i dobrze czujemy się ze sobą.

Zostaw komentarz