Seks

Dlaczego kobieta chce eksperymentować z seksem akurat z tym facetem?

Dlaczego kobieta chce eksperymentować z seksem akurat z tym facetem

Eksperymenty sprawiają, że nasze życie seksualne zyskuje nowe barwy. Staje się pasjonujące i bardzo satysfakcjonujące. Nie zawsze chodzi tutaj o wielkie eksperymenty, próbowanie dziwnych rzeczy. Czasem to tylko zmiana pozycji czy miejsca, w którym uprawiacie seks. Dlaczego kobieta chce eksperymentować z seksem akurat z tym facetem?

Mężczyźni często narzekają, że ich partnerki są oziębłe i nie chcą próbować nowych rzeczy związanych z seksem. Tymczasem gdy trafi się kobieta otwarta na eksperymenty, jest ona posądzana o złe intencje. Facet zaczyna szukać dziury w całym i patrzy podejrzliwie na jej propozycje. Co sprawia, że kobieta chce eksperymentować z seksem akurat z tym facetem?

On jest świetnym kochankiem

Niewątpliwie mężczyzna, z którym kobieta chce eksperymentować z seksem, może sobie pogratulować bycia świetnym kochankiem. Ona musi być zachwycona seksem z nim, skoro chce sprawdzić, jak to jest kochać się w nietypowym miejscu lub próbując nową pozycję. Może on doprowadza ją do wrzenia poprzez swój dotyk, grę wstępną i zachłanne pocałunki?

Przy nim czuje się kobietą

Aby kobieta chciała uprawiać seks i na dodatek z nim eksperymentować, musi czuć się kobieco w towarzystwie swojego kochanka. Jeśli ona czuje jego pożądanie, to i jej udziela się ta pozytywna atmosfera, narasta w niej podniecenie, rodzą się fantazje erotyczne, które gdzieś muszą w końcu znaleźć ujście.

Czuje się przy nim bezpiecznie

Gdy mężczyzna nigdy nie przekracza jej granic, jest tolerancyjny i wyrozumiały, nie wini kobiety, gdy coś nie wyjdzie, to ona czuje się przy nim bezpiecznie. Otwarcie na nowe, czyli eksperymenty seksualne, wymaga silnie ugruntowanego poczucia bezpieczeństwa.

Chce, aby obojgu było przyjemnie

Bardzo często jest to też efekt tego, że kobieta dobrze czuje się w istniejącej relacji. Chce, aby mężczyźnie było przyjemnie, aby seks i w jego przypadku oznaczał ekscytację, przyjemny dreszczyk podniecenia.

Między nimi jest chemia

Tak, silny pociąg fizyczny, seksualne zgranie i dopasowanie potrzeb. Gdyby było inaczej, ona nie myślałaby wielokrotnie w ciągu dnia o seksie z nim i nie planowała tego, co mogą razem zrobić, gdy ponownie się spotkają.

Dodaj komentarz