Seks

Dlaczego kobieta chce często uprawiać seks ze swoim facetem?

wysokie libido u kobiet

Z reguły mężczyźni narzekają, że ich kobieta w ogóle nie ma ochoty na seks. Wystarczy jej raz na jakiś czas i na dodatek robi to tylko ze względu na swojego faceta, a nie dlatego, że tego zwyczajnie pragnie. Czasem zdarza się sytuacja odwrotna. Kobieta  ma wielki apetyt na seks z facetem i to zaczyna go deprymować. Mężczyźni nie są przyzwyczajeni do kobiecej inicjatywy, dlatego często zastanawiają się, czy partnerka ich nie wykorzystuje i nie traktuje niczym gadżet z sex shopu. Dlaczego kobieta chce często uprawiać seks ze swoim facetem?

Bo go kocha

Kobiety często mają tak, że nabierają wielkiej ochoty na seks, gdy naprawdę się zakochują. Chcą być wtedy blisko mężczyzny i naprawdę lubią się z nim kochać, bo czują się wtedy szczęśliwe.  Jak widać, to, że ona w ogóle nie umie przestać śnić o erotycznych igraszkach z tobą, nie musi oznaczać, że  traktuje cię powierzchownie. Dla kobiet seks z reguły idzie w parze z czymś głębszym. Ona nie pójdzie do łóżka dla czystej zabawy, ale po to, by w ten sposób wyrazić coś więcej.  Wiele kobiet, żeby w ogóle mieć ochotę na seks, musi trafić na faceta, którego pokocha.

Czuje się przy nim bezpiecznie

Kobieta nabiera dużej ochoty na seks wówczas, gdy trafia na mężczyznę, przy którym czuje się bezpiecznie. Panie są pod tym względem dość wybredne. Muszą czuć się dobrze przy facecie, aby pozwolić mu na więcej. Nie chcą zostać skrzywdzone, pobite, zmuszone do czegoś, na co nie mają ochoty, wyśmiane etc.

Bardzo ją pociąga

Co tu dużo mówić, jeśli kobieta chce z tobą często uprawiać seks, to znaczy, że jesteś w jej typie i bardzo jej się podobasz. Panie nie uprawiają seksu z mężczyzną, który ujdzie im z wyglądu. One szukają takiego, który naprawdę je podnieca.

Jest w tym naprawdę dobry

Cóż, gdybyś nie był w tym naprawdę dobry i nie sprawiał jej przyjemności, to ona nie chciałaby seksu z tobą. Nie myl jednak dzikich wrzasków z jej satysfakcją. To, że nie głośno nie jęczy, nie znaczy, że nie jest jej dobrze. Musisz robić coś, co ją bardzo kręci.

Nie przekracza jej granic

Facet, który szanuje granice swojej partnerki i ich nie przekracza, to idealny materiał na kochanka. Z kimś takim kobieta ma ochotę oddawać się erotycznym igraszkom, bo wie, że nie spotka ją nic niemiłego ze strony mężczyzny.

Jest czuły

Kobiety mają największą ochotę na seks wówczas, gdy mężczyzna jest czuły. Gdy się z nimi kocha, przytula, całuje, zmysłowo dotyka. Kobiety lubią czułość i nic dziwnego, że frajdę sprawia im też czuły seks.

Lubi, jak  ją dotyka

Kobiety, gdy trafią na tego jedynego, lubią być przez niego dotykane. Wówczas czują się pożądane i atrakcyjne. Wiedzą, że na  niego działają i to je kręci.

Bierze tabletki antykoncepcyjne

Cóż, tabletki antykoncepcyjne  u wielu kobiet obniżają libido, ale u części je podwyższają.  Panie wówczas mają ochotę na erotyczne igraszki pełne czułości i namiętności z ukochanym partnerem.

Dodaj komentarz