Seks

Dlaczego go nie podniecasz?

dlaczego go nie podniecasz

Kobiety czasem zachodzą w głowie, dlaczego nie umieją rozpalić namiętności w swoim partnerze.  To dla nich spory problem, który chciałyby jakoś rozwiązać. W niniejszym artykule podpowiadamy ci, dlaczego go nie podniecasz.

Nie dbasz o siebie

Cóż, na początku znajomości między wami iskrzyło. Obydwoje byliście na siebie napaleni i nie mieliście dość seksu. Mogliście uprawiać go kilka razy dziennie. Z czasem to się zmieniło. Bolesna prawda jest taka, że wiele kobiet przestaje o siebie dbać, gdy usidli faceta. Panie uważają, że mężczyzna jest już ich, cel osiągnięty, więc można wrócić do domowych dresów. Tymczasem nie ma dla mężczyzn nic gorszego od pozbawienia ich atrakcyjnych obrazów. Gdy on widzi, że się nie starasz, masz gniazdo na głowie, chodzisz w poplamionej koszulce i rozciągniętym staniku, to traci zainteresowanie seksem z tobą.

Nie umiesz stworzyć sprzyjającej atmosfery

Atmosfera powinna być erotyczna i intymna. Jeśli nie umiesz pobudzić w nich tych obszarów mózgu, które odpowiadają za zmysłowe doznania, tylko proponujesz seks, bo akurat udało ci się uśpić dzieci, to nie licz na to, że go podniecisz. Mężczyzna nie jest seksrobotem, też potrzebuje określonych bodźców, aby nabrać ochoty na seks z tobą.

Nie umiesz wyjść z inicjatywą

Jeśli nigdy nie wychodzisz z seksualną inicjatywą, w łóżku także jesteś bierna, to on może być znudzony seksem z tobą. Musisz zmienić swoje nastawienie, wówczas być może znowu zaczniesz go podniecać i uda wam się razem odlecieć do innej czasoprzestrzeni.

Jesteś mało kreatywna w łóżku

Nuda to największy zabójca związków i pożądania. Tam, gdzie zaczyna brakować kreatywności, tylko pojawia się rutyna, tam wszystko zamiera. Kup sobie jakiś seksowny strój, np. pielęgniarki i zorganizuj mu miły wieczór.

Ciągle go oceniasz

Mężczyźni nie znoszą krytycznych kobiet. Im częściej i surowiej go oceniasz, tym bardziej on przed tobą ucieka, także z sypialni. Boi się, że poddasz ocenie jego umiejętności erotyczne. Wrzuć na luz, przestań go krytykować, bo nikt tego nie lubi.

On nie czuje się dla ciebie ważny

Jeśli on uważa, że więcej czasu poświęcasz wszystkim dookoła, swojej przyjaciółce, rodzinie, a z nim zupełnie się nie liczysz, to on nie czuje się dla ciebie ważny. A to już pierwszy krok do męskiej oziębłości. On nie chce uprawiać z tobą seksu, bo ma wrażenie, że zupełnie go nie szanujesz i zupełnie nie liczysz się z jego potrzebami i zdaniem.

Jest zmęczony

Czasem męski brak podniecenia to efekt przemęczenia pracą. Gdy on siedzi za biurkiem po 12 godzin dziennie, nic dziwnego, że wieczorem ani myśli o uprawianiu seksu. Po prostu jego organizm potrzebuje odpoczynku i relaksu.

Ma problemy zdrowotne

Czasem za brak podniecenia odpowiadają problemy zdrowotne, w tym nieprawidłowe ciśnienie, zaburzenia układu krążenia, cukrzyca etc. Jego sprawność seksualna powróci, gdy zostaną wdrożone właściwe środki lecznicze.

Nie jesteś w jego typie

Cóż, to przykre, ale czasem się zdarza.  Gdy mężczyzna marzy o niebieskookiej, wysokiej blondynce z dużym biustem, to nagle nie zainteresuje się ciemnooką, filigranową brunetką. Może ją bardzo lubić, świetnie się z nią dogadywać, ale ona zwyczajnie nie ma tych atrybutów, które w prosty sposób przekładają się na jego podniecenie. Pomimo że daje jej szansę, ona zwyczajnie go nie podnieca i znajomość dobiega końca.

Marzy o innej kobiecie

Być może on już dawno przestał do ciebie coś czuć, zniknęło pożądanie, bo w jego głowie pojawiła się nowa kobieta, która jest dla niego jak wyzwanie. On chce się z nią kochać i to o niej fantazjuje, być może nawet spotyka się z nią na seks.

Dodaj komentarz