Miłość i związki

Dlaczego facet nie zwraca na Ciebie uwagi?

facet nie zwraca na Ciebie uwagi

Narzekasz, że koleżanki zakładają rodziny i mają szczęśliwe związki? Zastanawiasz się co jest z Tobą nie tak, że wciąż jesteś singielką? Dlaczego facet nie zwraca na Ciebie uwagi? Mamy odpowiedź – sprawdź, czy nie dotyczy właśnie Ciebie!

Co jest ze mną nie tak?

To pytanie przynajmniej raz w życiu zadało sobie miliony kobiet. Zastanawiamy się, analizujemy i próbujemy znaleźć właściwą odpowiedź. Często problem wcale nie tkwi w naszym postępowaniu, lecz jest znacznie bardziej skomplikowany. Skupmy się jednak na nas kobietach. Nam również zdarza się popełniać błędy, wszak jesteśmy tylko ludźmi. Co nie znaczy, że mamy je powielać i dalej narzekać na stan naszego statusu. Być może przytoczone poniżej zachowania są tożsame z Twoją osobą. Może to właśnie klucz w zmianie ku lepszej wersji siebie i drodze po miłość.

Brak uśmiechu

Uśmiech jest niczym magia w pigułce. Przyciągamy nim wzrok innych, facetów także. Uśmiechnięci ludzie od razu wydają się być bardziej optymistyczni. A nie oszukujmy się, raczej szukamy wokół pogodnych osób niż wiecznych smutasów. Od czasu do czasu warto się uśmiechnąć. No może trochę częściej. Dodatkowo uśmiech nic nie kosztuje, to nie nowa sukienka czy para szpilek, w którą trzeba zainwestować. W tym przypadku inwestujemy tylko nasz wysiłek podniesienia kącików ust. A zyskać możemy wiele, może nawet faceta i upragnioną miłość.

Za dużo pracujesz

Pracoholizm to niezbyt dobra cecha. Gdybyśmy ciągle pracowali, nie mielibyśmy czasu na wszystkie pozostałe aspekty życia. A trochę ich mamy. Pracując zbyt dużo, możesz stracić wiele miłości na poznanie faceta. Miłość może przejść Ci koło nosa i nawet tego nie zauważysz. Jak facet ma zwrócić na Ciebie uwagę, skoro nawet Cię nie widzi? Nie tylko praca jest w życiu ważna, więc wyjdź do ludzi. Zobaczysz wtedy, że świat otwiera przed Tobą swoje wrota.

Brak pewności siebie

Brak pewności siebie jest dużą przeszkodą w nawiązywaniu znajomości. Często sprawia, że stajemy się jakby niewidzialni dla innych. Pewność siebie jest cechą, która pozwala na pokazanie się, kroczenie przez życie z uniesioną głową. Warto się przełamać i nie bać się nowych znajomości. Jeśli kobieta chce znaleźć faceta, to nie może nieustannie uciekać wzrokiem i spuszczać nieśmiało głowy. Życie to nie szkolne przedstawienie.

Jesteś wyniosła i zarozumiała

wyniosłe i zarozumiałe kobietyPewność siebie to jedno, ale łatwo przekroczyć cienką granicę. Wyniosłe i zarozumiałe kobiety nie są zbyt atrakcyjne dla płci przeciwnej. Facet będzie podziwiał pewną siebie kobietę, ale nie królową, która myśli tylko o sobie i nie liczy się z innymi. Jeśli facet nie zwraca na Ciebie uwagi, to być może postrzega Cię jako księżniczkę, która rządzi swoim ludem. Gdzie w tym wszystkim zainteresowanie i miłość? Sama odpowiedź sobie na to pytanie. Pomyśl, może warto zmienić coś w sobie, by osiągnąć cel.

Katarzyna Antos

Komentarze (2)

pati25

4 lata temu

Faceci mają powody dla których nie wracają uwagi na kobiety.Jednym z nich może być to,że są w związku i dla nich liczy się tylko ich partnerka.Aby zwrócić uwagę mężczyzny kobieta powinna być uśmiechnięta,
radosna,pewna siebie.I atrakcyjna

linea

4 lata temu

Jeśli mężczyzna nie zwraca uwagi to kobietę, to może dlatego że jest w związku i nie interesują go inne kobiety 🙂 To przede wszystkim. A poza tym może po prostu kobieta nie jest w jego typie.
Ale oczywiście tak jak jest napisane w artykule mężczyźni uwielbiają kobiety, które są uśmiechnięte. Uśmiech przyciąga mężczyzn 🙂 Ponura mina za to odstrasza. Wyniosłych i zarozumiałych tez nie lubią, podobnie zresztą jak zbytnio się narzucających 🙂

Zostaw komentarz