Miłość i związki

Dlaczego facet nie chce pokazać, że mu zależy?

dlaczego facet boi się okazać zainteresowanie

Spotykasz się z nim. Z jednej strony czujesz, że świetnie się dogadujecie i w ogóle nic nie stoi na przeszkodzie, abyście byli ze sobą. Z drugiej on nie pokazuje, że mu na tobie zależy, czym doprowadza cię do szewskiej pasji. Myślisz sobie: na ogół takie akcje kończą się źle dla kobiety. To prawda, nie brakuje mężczyzn kręcących na boku, ale nie wszyscy mają złe intencje. Dlaczego facet nie chce pokazać, że mu zależy?

Boi się odrzucenia

Mężczyźni panicznie boją się odrzucenia. Niektórzy w ogóle nie potrafią podejść i zagadać do kobiety, nawet jeśli ta daje im wyraźne znaki. Boją się, że nawet wysyłając głupiego SMS-a, pokażą, że za bardzo im zależy. W rezultacie  go nie wysyłają, kosza nie dostają, ale kobieta zaczyna się od nich oddalać. Bo my już tak mamy, że chcemy, aby to mężczyźni o nas zabiegali. Tak zostałyśmy wychowane. Niektórzy boją się, że nawet będąc w związku, idąc z kobietą do łóżka,  zostaną przez nią odrzuceni. Bo okaże się, że w ogóle nie sprawdzają się w roli partnera, nie doprowadzają jej do orgazmu etc.

Boi  się utraty wolności

Faceci cenią sobie wolność i za nic w świecie nie chcą jej utracić. Nic dziwnego, że związek traktują jako próbę zniewolenia i często wolą trzymać się z dala od niego. Cóż, nie warto jednak przesadzać. Nie wszystkie kobiety oplatają mężczyzn niczym bluszcz i ograniczają ich wolność. Tak naprawdę mężczyzna musi tylko zrezygnować z innych kobiet i mieć nieco więcej czasu dla swojej partnerki.

Nie jest pewny twoich uczuć

To, że mówisz, że ci na nim zależy, to za mało. Panowie wolą czyny od słów.  Gdy mężczyzna nie jest pewny twoich uczuć, boi się okazać zainteresowanie. To inwestycja obarczona dużym ryzykiem. Może się bowiem okazać, że ty nie odwzajemniasz jego miłości, a on się tylko wygłupi i ośmieszy.  Jeśli mu zależy, powinien choć trochę zaryzykować.

Ma niską samoocenę

Mężczyzna, który ma niską samoocenę, boi się okazać zainteresowanie kobiecie. Gdy nie mówi kocham, to tak naprawdę nie może przez nią zostać odrzucony. Ona bowiem nie wie, że jemu zależy i on w każdym momencie może stwierdzić: mnie też na tobie nie zależało.

Boi się, że odejdziesz z innym

Tak, mężczyźni boją się, że inny facet okaże się lepszy i ich zdradzisz. W związku z tym woli zapobiegawczo nie okazywać swojego zainteresowania, chociaż mocno mu na tobie zależy.

Idiotyczne porady speców od podrywu

Nie dzwoń, nie pisz, niech sama za tobą tęskni – takie rady serwują na swoich portalach specjaliści od podrywu. Niektórzy w nie wierzą i nie okazują zainteresowania, żeby wygrać i być „mocniejszą” stroną w tej relacji. To akurat jest głupi sposób na podryw.

Dodaj komentarz