Kultura Styl życia

Dla niego wszystko – Alexy Riley

dla niego wszystko

Miłość spotyka nas wówczas, gdy najmniej się tego spodziewamy. Nie inaczej było w przypadku głównych bohaterów najnowszej powieści Alexy Riley. Ryana i Paige połączyły brudne sprawy, które niespodziewanie zbliżyły ich do siebie, wlewając radość w ich serca. O czym opowiada powieść pt. Dla niego wszystko?

Zlecenie, które przynosi prawdziwą miłość

Ryan  otrzymuje zlecenie od Alexandra. Ma mieć na oku jego syna, Milesa, oraz poinformować go, gdy na horyzoncie pojawi się Paige. Mężczyzna przyjmuje propozycję pracy. Gdy podejmuje tę decyzję, nie zdaje sobie sprawy, że na zawsze zmieni ona jego życie.  Alexander to gangster, który ma na sumieniu wiele istnień ludzkich. Jakby tego było mało, handluje narkotykami i zajmuje się wieloma innymi nielegalnymi interesami. Miles, gdy odkrywa mroczną stronę ojca, postanawia zerwać z nim kontakty i przyjmuje nazwisko panieńskie matki.  Z kolei Paige to przyrodnia siostra Milesa, o której istnieniu mężczyzna nie miał bladego pojęcia.

Kto się czubi, ten się lubi

Ryan to przystojny mężczyzna, któremu udaje się skraść serce Paige. Zresztą uczucie to zostaje odwzajemnione. Paige pracuje z Ryanem w jednej agencji ochroniarskiej, która ma za zadanie strzec bezpieczeństwa Milesa i jego narzeczonej, Mal. Choć z pozoru może wydawać się, że tych dwoje za sobą nie przepada, ponieważ ciągle robi różnego rodzaju psikusy, to w rzeczywistości łączy ich uczucie pełne namiętności, do którego żadne z nich nie chce się przyznać.

Dlaczego Paige czuje się niegodna miłości Ryana?

Paige uważa, że nie jest odpowiednią kobietą dla Ryana. Postrzega go jako pełnego dobra mężczyznę, którego jej przeszłość mogłaby zranić. Paige zamierza bowiem zemścić się za zabójstwo matki, którego dopuścił się jej rodzony ojciec. Alexander nieustannie znęcał się nad jej rodzicielką, która była w nim szaleńczo zakochana. Paige ma ogromne wyrzuty sumienia, czuje się winna, że nie powstrzymała swojego ojca przed tą wstrząsającą zbrodnią.

Dla niego wszystko – powieść o miłości, która musi pokonać przeszkody

Ryan również boi się wejść w związek z Paige, ma bowiem wiele mrocznych sekretów i targają nim wyrzuty sumienia. Co takiego zrobił pan ochroniarz? Czy jest równie okrutny jak jego zleceniodawca? Czy Alexander zorientuje się, że Ryan od dawna przestał działać na jego korzyść, stał się natomiast wsparciem dla Milesa i Paige? Czy jego córka zemści się na nim za zabójstwo matki, a może wybierze bardziej cywilizowany sposób wymierzania sprawiedliwości? Czy Ryan i Paige pójdą za głosem serca i stworzą udany związek? A może wyrzekną się miłości, aby nie skrzywdzić drugiej osoby?  Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszej powieści Alexy Riley pt. Dla niego wszystko.

Książka została napisana prostym i przystępnym językiem, dzięki czemu czyta się ją naprawdę szybko. To jedna z tych pozycji, które można pochłonąć w wolny wieczór. Gorąco polecam powieść Dla niego wszystko wszystkim miłośniczkom romansów i prozy z elementami erotyki.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (3)

dulcynea

2 lata temu

Ciekawa lektura , zapowiada się bardzo ciekawie .
Bardzo chętnie przeczytałabym tę książkę .
Dobra na długie , jesienne wieczory 🙂

Zostaw komentarz