Uroda

Dessange Extreme 3 Huiles maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych

Dessange Extreme 3 Huiles maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych

Znalezienie dobrej maski do włosów często stanowi klucz do sukcesu. Mając do dyspozycji kosmetyk, który dogłębnie nawilża pukle, możemy je zregenerować po koloryzacji czy trwałej ondulacji. Nasze redaktorki ostatnio miały przyjemność testować maskę do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych Dessange Extreme 3 Huiles. Jak wypadła na tle konkurencji?

Nawilżenie

Dessange Extreme 3 Huiles Maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych zawiera trzy cenne olejki – arganowy, kameliowy oraz pracaxi. To właśnie one dogłębnie odżywiają włosy i je regenerują po zabiegu koloryzacji. Już po pierwszym użyciu widać wyraźną różnicę. Pukle przestają być suche i szorstkie. Stają się natomiast sypkie i lśniące.

Wygładzenie

Jeśli masz problem z szorstkimi włosami, które są niezdyscyplinowane i wystają z kucyka, koniecznie sięgnij po maskę Dessange Extreme 3 Huiles. Ta w mig wygładza pukle i je dyscyplinuje. Włosy wyglądają pięknie i zaczynają z nami współpracować podczas zabiegów stylizacyjnych.

Dessange Extreme 3 Huiles maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych

Miękkość

Marzysz o włosach miękkich jak aksamit? Maska Dessange Extreme 3 Huiles jest właśnie dla ciebie. Zawarte w niej olejki nadają włosom jedwabistą miękkość. Sprawiają, że ich dotykanie stanowi czystą, zmysłową przyjemność.

Rozczesywanie

Wyżej wspomniana maska do włosów znacznie usprawnia ich szczotkowanie. Po jej użyciu nie musimy obawiać się kołtunów, które stawiają opór przy rozczesywaniu.  Maska zapobiega plątaniu włosów, ponieważ doskonale domyka ich łuski, ponadto powleka pukle specjalnym filmem ochronnym.

Dessange Extreme 3 Huiles maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych

Obciążenie

Maska Dessange Extreme 3 Huiles ma gęstą, kremową konsystencję. W przypadku włosów suchych doskonale je dociąża, nie powodując ich przetłuszczania. W przypadku włosów normalnych może okazać się jednak zbyt ciężka. Warto to mieć na uwadze.

Zapach

Omawiany kosmetyk pachnie orientalnym luksusem. Wspomniana woń jest dość intensywna i utrzymuje się na włosach do ich kolejnego mycia.

Cena

Dessange Extreme 3 Huiles maska do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych kosztuje ok. 34 zł.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz