Uroda

DEPILACJA LASEROWA – SIEĆ CENTRÓW “ LASERHOUSE” W KRAKOWIE

DEPILACJA LASEROWA

engin akyurt z Unsplash

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia. Jednocześnie jest najbardziej uniwersalną metodą,  ponieważ przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn i można je stosować nie tylko na twarzy, ale także na wszystkich częściach ciała. Już dawno minęły czasy, gdy depilacja laserowa powodowała bolesne odczucia, skutki uboczne, zabiegi trwały kilka godzin i dawały krótkotrwałe efekty. Na szczęście teraz  istnieje najbardziej skuteczny sposób, dzięki któremu możesz szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosów i cieszyć się gładką skórą nawet przez 7 lat.  Jest to depilacja laserem diodowym i można to  sprawdzić, odwiedzając centra depilacji laserowej i kosmetologii „Laserhouse„.

Laserhouse

Grafika dostarczona przez partnera

Dlaczego klienci wybierają centrum “Laserhouse”?

Od 14 lat firma „Laserhouse” profesjonalnie zajmuje się depilacją laserową jako swoją główną działalnością. Sieć centrów obejmuje całą Ukrainę i wszystkie dzielnice Kijowa. Obecnie Laserhouse  jest ekspertem w dziedzinie depilacji laserowej na krajowym rynku kosmetycznym, obsługując łącznie ponad 1 mln klientów. Przez cały okres swojego istnienia firma uzyskała wiele międzynarodowych certyfikatów i wyróżnień, co potwierdza orientację na klienta, wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługę odpowiednie do międzynarodowych  standardów. Centra wyposażone są  w najnowocześniejszy oraz najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt laserowy. Procedury wykonywane są przez lekarzy z dużym doświadczeniem praktycznym i wiedzą teoretyczną.

Kompetencje personelu medycznego, pełne wsparcie klienta w trakcie trwania zabiegów oraz wyposażenie wyłącznie oryginalnej produkcji to gwarancja oczekiwanego efektu i bezpieczeństwa dla zdrowia klienta.

Pierwszorzędna obsługa oraz doskonałe efekty zabiegów depilacji laserowej  potwierdzają opinie klientów, wśród których jest ogromna ilość znanych, publicznych osób.

Jesteśmy wdzięczni za wybór naszych usług, za wysoką ocenę naszej pracy i za to, że  z prawdziwą przyjemnością dzielicie się pozytywnymi wrażeniami. To wszystko  inspiruje nas to do rozwoju i doskonalenia naszych usług.

6 powodów, dla których warto wybrać depilację laserową w centrum “Laserhouse”

  • Centrum w Ukrainie i za granicą
  • lata doświadczenia
  • wykwalifikowani specjaliści
  • urządzenia laserowe
  • 12 prestiżowych nagród
  • ponad 1 milion zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz