Kultura Styl życia

Czyżby Blanka Lipińska postanowiła wcielić się w rolę Laury?

Czyżby Blanka Lipińska postanowiła wcielić się w rolę Laury

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowej sagi mafijnej. Jej powieści erotyczne spotkały się z wielkim zainteresowaniem Polek. 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni to książki, które stały się bestsellerami.  Od tygodnia trwają prace nad ekranizacją 365 dni. Blanka Lipińska regularnie wrzuca na swój Instagram smakowite kawałki dotyczące produkcji. Na razie jednak obsada owiana jest pełną tajemnicą. Wiemy, że film jest kręcony we Włoszech. Czyżby Blanka Lipińska postanowiła wcielić się w rolę Laury?

Czy Blanka Lipińska wcieli się w rolę Laury Biel?

Blanka Lipińska czuje się bardzo emocjonalnie związana ze swoimi książkami. Pisała je dla siebie, gdy jej poprzedni związek znalazł się na zakręcie. Nic dziwnego, że czuwa nad produkcją ekranizacji swojej powieści. Wiele wskazuje jednak na to, że na tym nie poprzestaje. Po tym, jak wrzuciła na Instagram zdjęcia ze ślubu z Maćkiem, swoim obecnym partnerem, wszyscy podejrzewali, że pisarka zmieniła stan cywilny. Jednak jej najnowszy wpis, na którym znajduje się zdjęcie ze ślubu i wzmianka o scenie kaskaderskiej, może sugerować, że ślub odbył się tylko na potrzeby filmu. Czyżby zatem Blanka Lipińska sama wcieliła się w rolę Laury?

Blanka Lipińska na okładce książki Ten dzień

Jest to bardzo prawdopodobne. Przypomnijmy, że autorka użyczyła swojej twarzy na okładkę powieści Ten dzień. Zatem jej udział w filmie może wydawać się kolejnym przemyślanym rozwiązaniem. W końcu Blanka Lipińska zawarła w książce autentyczne emocje.

Dużo hałasu wokół ekranizacji 365 dni

Nawet jeśli to Blanka Lipińska wciela się w rolę Laury, co wcale nie musi być prawdą, kolejne zdjęcia mogą celowo wprowadzać chaos i pobudzać wyobraźnię Polek, aby zwiększyć zainteresowanie filmem, to tajemnicą pozostaje tożsamość aktora wcielającego się w rolę Massimo. Film wejdzie do kin 14 lutego przyszłego roku, wcześniej pewnie zobaczymy trailer i poznamy obsadę podczas konferencji prasowej.

Kto zagra Massimo?

W rolę Massimo raczej na pewno nie wciela się partner Blanki. Maciej ma bowiem zupełnie inny kształt ust, o czym można się przekonać, porównując jego zdjęcia na Instagramie z kawałkiem twarzy filmowego Massima. Może w rolę donna wcielił się rodowity Włoch, aby zwiększyć wiarygodność przekazu? A może zdjęcie Massima zostało wrzucone dla zmyłki? Jedno jest pewne, czeka nas sporo niespodzianek, o czym wspomina sama Blanka Lipińska w swoim najnowszym wpisie na Instagramie. Zachęcamy do śledzenia jej konta na Instagramie, gdyż jest ono pełne ciekawostek z planu filmowego.

Dodaj komentarz