Gorący temat! Uroda

Jak nasze czytelniczki oceniają kosmetyki Anida?

kosmetyki anida

Każda z nas ma czasem taki okres, gdy narzeka na stan swoich dłoni i paznokci. Kondycja tych części ciała szczególnie pogarsza się w okresie jesienno-zimowym. Winowajcami takiego stanu rzeczy są wiatry, mrozy i centralne ogrzewanie. Wspomniane czynniki sprzyjają wyparowywaniu wody ze skóry, przez co ta staje się szorstka i sucha. Jak nasze czytelniczki oceniają kosmetyki Anida opracowane z myślą o codziennej pielęgnacji dłoni i paznokci?

 

 

Anida krem do rąk łagodzący podrażnienia KWIAT LNU 

Anida krem do rąk łagodzący podrażnienia KWIAT LNU w znacznym stopniu przyczynił się do poprawy nawilżenia skóry u 100% badanych. 100% pań przyznało, że  testowany kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając na dłoniach nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Jednocześnie 100% użytkowniczek serwisu Menopauza.pl stwierdziło uelastycznienie naskórka wskutek stosowania kremu do rąk KWIAT LNU. Zapach kosmetyku przez 62,5% czytelniczek został oceniony jako przyjemny, natomiast 37,5% uznało go za neutralny.  Zdaniem 87,5% badanych Anida krem do rąk łagodzący podrażnienia KWIAT LNU ma odpowiednią konsystencję. 87,5% ankietowanych poleciłoby testowany produkt swojej przyjaciółce. Jednocześnie 87,5% czytelniczek serwisu Menopauza.pl deklaruje chęć ponownego zakupu kremu do rąk KWIAT LNU.

anida krem do rąk

Bardzo dobry krem, idealny dla wrażliwej skóry dłoni. Ładnie pachnie, dobrze nawilża i odżywia skórę Danuta T.

Po zastosowaniu kremu dłonie są miękkie i gładkie, świetnie nawilżone, bez uczucia tłustej warstwy, a dłonie przyjemnie pachnąGrażyna W.

Krem pięknie pachnie i dobrze nawilża dłonie. Stają się elastyczne i miękkie Beata K.

Moja podrażniona skóra dłoni wygląda zdecydowanie lepiej. Pomimo że jest narażana na szkodliwe działanie (jestem pielęgniarką). Noszę długi czas rękawiczki, które dodatkowo przesuszają moją skórę. Regularnie stosowałam i z efektu działania jestem bardzo zadowolona. Nie uczulał mnie, nie ściągał mi skóry. Bardzo dobry!Joanna G.

Produkt godny polecenia, dobrze nawilża łagodzi podrażnienia Patrycja F.

Krem do rąk łagodzący podrażnienia KWIAT LNU ma przyjemny, delikatny kremowo – kwiatowy zapach, utrzymuje się dość długo na dłoniach, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Dobrze nawilża i odżywia, dłonie są miękkie i gładkie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienia, wydajnyAleksandra W.

Anida krem do rąk koncentrat do skóry i paznokci, formuła odmładzająca

Anida krem do rąk koncentrat do skóry i paznokci, formuła odmładzająca świetnie sprawdził się w swojej roli, u 100% ankietowanych nastąpiła znaczna poprawa stanu nawilżenia dłoni.  Jednocześnie 100% pań zauważyło, iż kosmetyk w dużym stopniu zregenerował skórę. 87,5% czytelniczek serwisu Menopauza.pl stwierdziło, iż Anida krem do rąk koncentrat do skóry i paznokci, formuła odmładzająca w wyraźny sposób uelastycznił naskórek.  Zapach testowanego kosmetyku został pozytywnie odebrana przez użytkowniczki naszego portalu, 100% z nich woń produktu określiło jako przyjemną.  100% pań uważa też, że Anida krem do rąk koncentrat do skóry i paznokci, formuła odmładzająca ma odpowiednią konsystencję.  Jednocześnie 100% kobiet deklaruje chęć ponownego zakupu kosmetyku. Wszystkie panie, które wypełniły ankietę końcową, poleciłyby Anida krem do rąk koncentrat do skóry i paznokci, formuła odmładzająca swojej przyjaciółce.

Krem jest bardzo dobry, chroni skórę, nie pozostawia tłustego filmuDanuta T.

Krem spełnił moje oczekiwania. Przyjemna formuła, jakość produktu adekwatna do ceny. Mama również zadowolona z produktu po wypróbowaniu  – Anna K.

Krem dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, przyjemnie pachnie, a jego skuteczność jest doskonała- dłonie wygładzone, jedwabiście miękkie i przyjemnie pachnące Grażyna W.

To świetny kosmetyk, poprawił stan mojej skóry po urlopie w gorącym klimacie. Stosowałam też na noc pod rękawiczki. I widzę zdecydowaną poprawę, skóra jest gładka i wygląda młodziej Joanna G.

Idealny krem dla moich rąk, które miałam bardzo zniszczone. Świetnie się wchłania i to jest najważniejsze w doborze kremu do rąk oraz jest odpowiednio skoncentrowany i to również jest dla mnie ważneDorota D.

 

Piękny zapach i super konsystencja,  nie klei sięPatrycja F.

Krem koncentrat do skóry i paznokci przyjemnie pachnie, szybko i łatwo się wchłania. Wystarczy niewielka ilość kremu, aby dłonie stały się gładkie, miękkie w dotykuAleksandra W.

Anida MEDI SOFT serum wzmacniające paznokcie

Zdaniem 100% ankietowanych Anida MEDI SOFT serum wzmacniające paznokcie nawilżyło płytkę paznokcia.  100% pań uważa także, iż kosmetyk zredukował łamliwość paznokci. Jednocześnie u 100% czytelniczek serwisu Menopauza.pl Anida MEDI SOFT serum wzmacniające paznokcie zregenerowało płytkę. 100% badanych oceniło Anida MEDI SOFT serum wzmacniające paznokcie jako pomocne w pielęgnacji paznokci.  100% czytelniczek poleciłoby testowany produkt swojej przyjaciółce. 100% pań deklaruje też chęć ponownego zakupu serum wzmacniającego paznokcie.  75% postrzega zapach serum wzmacniającego paznokcie Anida MEDI SOFT jako przyjemny, zaś 12,5% za neutralny.

 

Bardzo skuteczne serum, przy czym świetne jest to, że można je stosować wielokrotnie w ciągu dniaDanuta T.

Po zastosowaniu paznokcie i skórki wokół nich od razu stały się nawilżone. Paznokcie ładnie błyszczały. W trakcie stosowania nie zauważyłam łamliwości ani rozdwojenia się paznokci. Zachęcający skład produktu dzięki olejkomAnna K.

Stosując regularnie serum, zauważyłam znaczną poprawę wyglądu paznokci – są nawilżone, nie łamią się i zniknęła ich matowośćGrażyna W.

Bardzo przydatny kosmetyk, wcierałam bardzo regularnie, bo mam problemy z łamliwymi paznokciami. Od momentu zastosowania, nie złamałam żadnego paznokcia – to sukces. Mam do czynienia ze środkami chemicznymi, które niszczą stan moich paznokci. A po zastosowaniu serum paznokcie są zdecydowanie zdrowsze. Spełnił moje oczekiwania 🙂 Joanna G.

Dobry produkt poprawia płytkę paznokciaPatrycja F.

Serum wzmacniające paznokcie to skuteczna pielęgnacja moich kruchych, łamliwych i często matowych paznokci. Serum ma bardzo przyjemny zapach, szybko się wchłania, bardzo fajna i wygodna aplikacjaAleksandra W.

Tekst sponsorowany 

Komentarze (3)

pati25

4 lata temu

Bardzo pomocne te opinie.Pomogły mi podjąć decyzję o zakupie tych kosmetyków.Moje wrażliwe donie będą zachwycone 🙂

Mindi

4 lata temu

Same dobre oceny tych kosmetyków. Mam duże problemy z kondycją skóry rąk, także kupię i wypróbuję działanie. Mam nadzieję, że skóra na rękach będzie bardziej delikatna a paznokcie mocniejsze.

dulcynea

4 lata temu

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci firmy Anida to dobrej jakości produkty , pomagające nam zadbać o zniszczone przez wiele czynników dłonie. Z całą pewnością te kosmetyki dłużej zagoszczą w mojej łazience , torebce i na biurku 🙂

Zostaw komentarz