Miłość i związki

Po czym poznać, że jej zależy?

po czym poznać że jej zależy

To chyba jedno z najczęściej wpisywanych haseł do internetowej wyszukiwarki. Gdy spotykamy na swej drodze osobę, która nam się podoba, próbujemy rozszyfrować jej intencje. Chcemy wiedzieć, czy mamy u niej jakiekolwiek szanse i czy jesteśmy w jej typie. Po czym poznać, że jej zależy i pragnie kontynuować znajomość?

Czy ona jest zainteresowana? Uważnie słucha i pamięta dużo szczegółów

Kobieta, która jest zainteresowana mężczyzną, uważnie go słucha i pamięta dużo szczegółów ze wspólnego spotkania.  Jest w stanie nawet po trzech miesiącach powiedzieć ci, jak byłeś ubrany, jakimi perfumami pachniałeś i o czym jej opowiadałeś. Jeśli ona często nawiązuje w rozmowie z tobą do informacji, które sam je przekazałeś na jednej z randek, to prawdopodobnie jest tobą zainteresowana. Jeśli ktoś nie jest dla nas dostatecznie ważny, to nie przywiązujemy zbyt dużej wagi do szczegółów. Kobietom wyostrzają się wszystkie zmysły, gdy trafią na mężczyznę, który budzi ich ciekawość.  Wówczas ich pamięć działa jak serwer Facebooka – wychwytuje wszystko, co powiesz, zrobisz itp. Zainteresowana kobieta zwróci także uwagę na każdy, nawet najmniejszy grymas na twojej twarzy. Będzie bowiem próbowała odczytać z niego twoje rzeczywiste emocje.

Po czym poznać, że jej zależy? Interesuje się tym, co robisz

Jeśli mężczyzna wpadnie kobiecie w oko, ona będzie zainteresowana nim i jego życiem. Od czasu do czasu odezwie się, aby zapytać, co słychać albo jak bawiłeś się na wakacjach. To normalne, że chcemy wiedzieć jak najwięcej o osobie, która znajduje się w obszarze naszych zainteresowań. Pragniemy ją bliżej poznać, ciekawi nas zarówno jej spojrzenie na pewne kwestie, jak i to, co lubi jeść na obiad.  Jeśli kobieta zadaje ci wiele pytań i uważnie słucha, to znaczy, że chce cię lepiej poznać, czyli jesteś na dobrej drodze, aby z czasem zostać dla niej kimś ważnym.

Zakochana kobieta martwi się o twoje zdrowie

Wiemy, że mężczyźni nie przepadają za naszą nadmierną troską. Gdy się o nich martwimy, oni uważają, że traktujemy ich jak słabeuszy, którzy nie są w stanie sobie z niczym poradzić.  Tymczasem to, że pytamy o ich zdrowie, samopoczucie świadczy o naszym zainteresowaniu i jest jak najbardziej pozytywnym sygnałem. Nie pytamy się o męskie samopoczucie po to, aby napawać się satysfakcją, że faceta boli brzuch, ale po to, by ewentualnie mu pomóc, pójść do apteki po jakieś tabletki itp. Nie oznacza to, że uważamy mężczyznę za nieudacznika. Po prostu uważamy, że w życiu każdego człowieka zdarzają się takie sytuacje, kiedy on wymaga pomocy.

Po czym poznać, że wpadłem jej w oko? Błyszczą się jej oczy

W ocenie rzeczywistych intencji kobiety bardzo ważna jest obserwacja mowy ciała. Zwróć uwagę, czy w trakcie rozmowy z tobą błyszczą się jej oczy. Jeśli tak rzeczywiście jest, to znaczy, że jej się podobasz.  Kobiety reagują w ten sposób tylko na obecność mężczyzn, którzy są w ich typie zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru.

Po czym poznać, że ona jest zainteresowana? Utrzymuje kontakt wzrokowy

Zainteresowana kobieta zawsze utrzymuje kontakt wzrokowy, stara się patrzeć w oczy rozmówcy, a nie w chodnik czy w bok. Poza tym to doskonała okazja, aby móc bezkarnie oglądać to, co jej się naprawdę podoba.  Jeśli ona utrzymuje  z tobą kontakt wzrokowy, uznaj to za dobrą monetę i sam nie uciekaj w bok. Nawet jeśli robisz to, ponieważ dłuższe utrzymywanie kontaktu wzrokowego cię peszy, ona uzna, że jesteś nieuczciwy, niezainteresowany lub ją lekceważysz.

Pozytywnie reaguje na twoje gesty

Jeśli kobieta pozytywnie reaguje na twoje gesty np., gdy przytulasz ją na powitanie, to znaczy, że cię lubi i jest tobą zainteresowana. Uwierz, żadna z nas nie ma ochoty na to, aby dotykał nas obcy facet, który nie jest w naszym typie.   Pozwalamy na to tylko tym mężczyznom, z którymi się przyjaźnimy, którzy są naszymi krewnymi lub właśnie wpadli nam w oko.

Sama utrzymuje z tobą kontakt

Kobiety wolą, gdy to mężczyzna wychodzi z inicjatywą, ale czasem lubią dowiedzieć się, co słychać u mężczyzny, którym są zainteresowane.  Gdy naprawdę ją intrygujesz, to napisze sama.  Nie oznacza to, że masz spocząć na laurach i czekać na to, aż ona umówi spotkanie, zadzwoni po randce. Inicjatywa powinna wychodzić z obydwu stron. Tylko taka relacja jest zdrowa i ma szanse na przyszłość.

Komentarze

pati25

6 lat temu

Każdy mężczyzna z czasem zastanawia się czy kobiecie,którą poznał zależy na kontynuowaniu tego.O jej zainteresowaniu i o tym czy jej zależy można poznać po jej zachowaniu

Zostaw komentarz