Moda

Czym kierować się przy wyborze bluzek do spodni z wysokim stanem?

Czym kierować się przy wyborze bluzek do spodni z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem są obecnie bardzo modne. Trudno się temu dziwić, cudownie podkreślają atuty kobiecej sylwetki – smukłą talię, kształtne pośladki i długie nogi.  Czasem jednak pojawia się problem, co do nich założyć? Czym kierować się przy wyborze bluzek do spodni z wysokim stanem?

Krótsza bluzka będzie lepsza

Obecnie w wielu sieciówkach królują długie bluzki, koszule i T-shirty. Jednak większość z nas nie jest tak wysoka, by nosić takie rzeczy. Na dodatek w przypadku spodni z wysokim stanem wypadałoby włożyć górę do środka jeansów. Im dłuższa bluzka, tym jest to trudniejsze zadanie logistyczne. Nadmiar materiału może doprowadzić do powstania wałka na brzuchu, który nas pogrubia i zaburza proporcje sylwetki. Na dodatek po wpuszczeniu dłuższej bluzki do spodni możesz mieć problem z ich zapięciem. Najlepiej wybierać krótkie bluzki, koszule i T-shirty. Ewentualnie wiązać koszulę nad spodniami tak, aby była ona krótsza i seksownie odsłaniała brzuch.

Dopasowane bluzki

Bluzki oversize nie są dobre z tych samych powodów, co ich dłuższe odpowiedniki. Tutaj także masz do czynienia z nadmiarem materiału, z którym nie masz co zrobić. On także po wpuszczeniu do spodni może się brzydko wybrzuszać. Na dodatek wpuszczanie ubrania do środka jeansów nie jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy są one dopasowane. Nadmiar materiału zwyczajnie może się tam nie zmieścić.

A może body

Wiele kobiet decyduje się na body, które jest bardzo dopasowane, przez co podkreśla krągły biust, smukłe wcięcie w talii i nie wypada ze spodni. Nigdzie się też nie odgina podczas noszenia jeansów z wysokim stanem.  Możesz wybrać body w printy, z koronki, jak i zwykłe czarne uszyte z bawełny. Wybór jest naprawdę ogromny. Pamiętaj, aby przed zakupem zmierzyć body, bo czasem może okazać się dla nas za długie lub za krótkie.

Dodaj komentarz