Miłość i związki

Czy warto wchodzić w związek ze starszym facetem?

związek ze starszym facetem

Uwielbiamy chłopców, ale to z mężczyznami zwykle tworzymy związki. Bycie Piotrusiem Panem sprawdza się tylko w bajkach. Dlaczego trudno oprzeć się starszemu mężczyźnie? Czy warto wchodzić w związek ze starszym facetem?

Starszy facet

Mówi się, że starsi mężczyźni są bardziej dojrzali i doświadczeni. Coś w tym jest, bo wiele kobiet wybiera facetów, którzy rzeczywiście mają od nich więcej lat. I nie zawsze różnica ta musi wynosić 20 czy 30 lat, choć i takie związki nikogo już dziś nie dziwią. Starszy facet jest obiektem pożądania kobiet. Ale co takiego ma w sobie, co może zaoferować? Czy związek ze starszym facetem to dobry pomysł? Sprawdźmy, czy warto wejść w tego typu relację!

Źródło wiedzy i inteligencji

Przez całe swoje życie nabywamy wiedzę. Podobno starsi ludzie są mądrzejsi. Skoro mądrość chodzi w parze z wiekiem, to nic dziwnego, że starsi faceci przyciągają jak magnes. Imponują swoją wiedzą i potrafią zaciekawić opowieściami ze swojego życia, czy dawnych lat. Facet, który jest starszy od kobiety, zyskuje w jej oczach, błyszcząc inteligencją. A ta jest seksowna i to bardzo. Mądry facet zawsze zrobi wrażenie na kobiecie.

Prawdziwy dżentelmen

Starsze pokolenie było inaczej wychowywane. Mężczyźni doskonale wiedzieli jak zachowywać się w stosunku do kobiet. Byli szarmanccy i kulturalni. Prawdziwy dżentelmen to skarb. Odsunie krzesło, zapłaci rachunek w restauracji. Traktuje kobietę jak damę. Trudno oprzeć się jemu urokowi. Nawyki starej daty zachowali starsi od nas faceci. Młodsi często mają z tym duży problem. Jeśli więc kobieta ma wybór, postawi na dżentelmena.

Adorator

Starszy facet będzie adorował kobietę. Zabieganie o jej względy to dla niego prawdziwa przyjemność. Kobieta będzie dla takiego faceta najważniejsza. Zasypywanie ją kwiatami, prezentami to dla mężczyzn z innej epoki często codzienność. Taki mężczyzna wie, jak zadbać o swoją kobietę. W końcu doświadczenie doskonale go tego nauczyło.

starszy facetRóżnica wieku jest argumentem, który mówi nam o chęci stabilizacji, prawdziwym zobowiązaniu. Starszy facet myśli nieco innymi kategoriami niż ten młodszy od nas. U niego dawno minął okres szaleństwa i niezobowiązujących znajomości. Pragnie się ustatkować, może założyć rodzinę. Jest bogaty w życiowe doświadczenie, bardziej odpowiedzialny i gotowy na poważny związek. A w miłości wiek nie ma znaczenia. Liczy się to, co skrywamy głęboko w sercu.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

dulcynea

4 lata temu

Warto . Jeśli czułabym , że ten starszy mężczyzna , jest dla mnie odpowiednim partnerem. Ja kocham go a on mnie . To nie ma co zastanawiać nad wiekiem , bo to nie jest najważniejsze . Ważne że nas taki partner uszczęśliwia i nie sposób się oprzeć temu uczuciu 🙂

Zostaw komentarz