Miłość i związki

Czy twój związek nie ma już przyszłości?

związek bez przyszłości

To nie rozrzucone skarpetki i brudne talerze w zlewie wskazują, że wasz związek nie ma już przyszłości. To często efekt odmiennych nawyków związanych z prowadzeniem wspólnego gospodarstwa domowego.  Zaniepokoić powinny cię inne sygnały. W  niniejszym artykule pomagamy ci znaleźć odpowiedź na pytanie, czy twój związek nie ma już przyszłości.

Brak seksu

Długotrwały brak seksu, zwłaszcza taki trwający 6 miesięcy, to znak, że twój związek nie ma już przyszłości. Nie masz się co łudzić, że da się go uratować. Seks odpowiada za bliskość w związku. Poza tym to jedna z najbardziej elementarnych ludzkich potrzeb. Gdy nie zostaje zaspokojona, czujemy się nieszczęśliwi.

Nadmierny stres

Jeśli w obecności swojej drugiej połówki odczuwasz stres, zamiast błogiego spokoju, to coś jest nie tak. Ukochany mężczyzna nigdy nie powinien być źródłem negatywnych emocji. Jeśli dzieje się inaczej, to jest to sygnał alarmowy. Musisz pamiętać, że w zdrowym związku panuje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jego ci brakuje, to znak, że powinniście się rozstać.

Brak szacunku

Jeśli mężczyzna nie okazuje ci szacunku, traktuje przedmiotowo, zupełnie nie liczy się z twoimi uczuciami i zdaniem, to znak, że wasza znajomość kuleje. To nie oryginalny sposób wyznawania miłości, gdy facet naśmiewa się z ciebie w gronie kolegów i wyraża się o tobie jak o sekszabawce.

Brak zainteresowania

Jeśli wszystko dookoła jest zawsze ważniejsze od ciebie, to wiedz, że nic z tego nie wyjdzie. W zdrowym związku najważniejszy jest partner. Nie może być tak, że wychodzicie razem na miasto i wtedy ty stajesz się dla niego ozdobą, z którą nie trzeba się liczyć. Jeśli on cię nie zauważa w towarzystwie kolegów, w domu gra na komputerze, zamiast poświęcić ci uwagę, to znajdź sobie lepszy model faceta.

Brak priorytetu

Mężczyzna czasem musi wybrać – praca w pocie czoła czy ukochana kobieta. Jeśli on woli pracować po kilkanaście godzin na dobę, choć wcale nie jest to konieczne i spowodowane wyjątkową sytuacją, to wiedz, że nie jesteś dla niego dostatecznie ważna.

Trwały dystans

To nie oryginalny sposób okazywania emocji, to nie wina jego rodziców, byłej dziewczyny, ten typ tak ma, że w stosunku do ciebie trzyma trwały dystans. Za żadne skarby świata nie zamierza cię dopuścić do swojego życia, bowiem mu na tobie zwyczajnie nie zależy.

Dodaj komentarz