Seks

Czy seks może pomóc rozkochać w sobie kobietę?

Czy seks może pomóc rozkochać w sobie kobietę

Mężczyźni często zadają sobie pytanie, jak rozkochać w sobie kobietę. Nie jest to zadanie  łatwe, wiele  bowiem zależy od czynników, na które nie mamy żadnego wpływu. Coś jednak zależy od nas. Czy seks może pomóc rozkochać w sobie kobietę?

Seks może pomóc mężczyźnie rozkochać w sobie kobietę, ale wtedy gdy wie on, jak postępować ze swoją wybranką. Panowie często zakładają, że jej zaangażowanie zależy od orgazmu. Tymczasem na jej zadowolenie składają się inne czynniki.

Nie zaszkodzi trochę romantyzmu

Nie musisz uczyć się żadnych wierszy ani robić nic dziwacznego, ale nie zaszkodzi odrobina romantyzmu, w tym jakaś fajna playlista w tle, czysta, pachnąca pościel i przygotowanie wina. Kobiety doceniają to, czego nie otrzymały od nikogo innego. Lubią oryginalne pomysły, w tym kwiatowe olejki eteryczne w sypialni, wspólne oglądanie komedii romantycznej i wyjście do czegoś więcej od przytulania.

Namiętność

Rozpal jej wyobraźnię i serce swoją namiętnością. Powinieneś mocno ją przytulać, namiętnie całować nie tylko w usta, ale też w szyję i dekolt, być nienasyconym i nie bać się okazywać jej swojego pożądania. Kobiety naprawdę chcą się czuć atrakcyjne dla swojego kochanka.

Czułość

Przytulaj ją i całuj podczas gry wstępnej, seksu i po nim. Tak, kobiety zwracają uwagę na takie detale, jak zmiana zachowania po stosunku. Jeśli dostał, czego chciał i teraz ma mnie gdzieś, to nie jest godzien mojej uwagi. Dlatego pokaż, że jesteś inny i jak opadasz  z sił, chce ci się spać, po prostu ją obejmij i przytul.

Żywiołowość

Seks nie musi być długi, chodzi nam o penetrację, ważne, aby był intensywny. Dużo jej całuj, dotykaj, pieść i przytulaj, bądź nienasycony, gdy ją rozbierasz. To są może dla ciebie nic nieznaczące szczegóły, ale one lubią, gdy czasem spleciesz palce z jej dłonią, pogłaszczesz ją po niej etc.

Szacunek i liczenie się z jej zdaniem

Jeśli kobieta czegoś nie lubi, np. ciągnięcia za włosy, klapsów, podduszania, analu, to tego nie rób. Pokaż, że liczysz się z jej zdaniem i nie traktujesz jej jak dmuchanej lalki z sex shopu, na której musisz sobie ulżyć.

Budowanie poczucia bezpieczeństwa

Pokaż jej, że może ci zaufać. Do niczego nie zmuszaj, dużo przytulaj i rozmawiaj. Kobiety lubią czasem pogadać na jakiś luźny temat po seksie, to pozwala im się całkowicie zresetować.

Miłe słowa

Powiedz jej czasem jakiś komplement, aby w twoim towarzystwie czuła się naprawdę wyjątkowo. Wszyscy jej pewnie mówią, że jest świetną córką, dobrą pracownicą, więc powiedz jej jakiś komplement dotyczący wyglądu. Kobiety tego potrzebują.

Dodaj komentarz