Miłość i związki

Czy przyjaciele zawsze będą dla niej ważniejsi niż ja?

czy jej przyjaciele zawsze będą ważniejsi niż ja

Mężczyźni często irytują się, że ich kobieta ma stałe grono przyjaciół, któremu poświęca sporo uwagi. Są trochę zazdrośni o te wszystkie koleżanki i kolegów, którzy utrzymują regularny kontakt z ich wybranką. Mają z nią wspólne wspomnienia i plany. W takich sytuacjach facet bardzo często wpada w złość i zadaje sobie pytanie: czy przyjaciele zawsze będą dla niej ważniejsi niż ja?

Jej przyjaciele świadczą o jej umiejętności tworzenie relacji międzyludzkich

Zacznijmy od tego, że stałe grono przyjaciół dobrze świadczy o twojej kobiecie. Widać, że potrafi tworzyć trwałe relacje. Gdy na kimś jej zależy, poświęca mu swoją uwagę, okazuje troskę, niesie pomoc. Jest troskliwa, opiekuńcza i serdeczna.  To także znak, że umie rozmawiać z ludźmi, pokojowo z nim współżyć i ma dobry charakter. Nie będziesz miał z nią problemów, nie zrobi ci histerii na środku ulicy, gdyż jest dostatecznie opanowana.

To nie jest kobieta bluszcz!

Druga kwestia, ona ma swoich przyjaciół i jest to dobre dla waszej relacji, bo nie będziecie się w niej kisili jak w puszce sardynek. Ona nie uwiesi się na twojej szyi. Nie będzie też oplatała cię niczym bluszcz. Ty dzięki jej przyjaciołom zyskasz czas na swoją pasję i własnych znajomych.

Jej przyjaciele mogą stać się także twoimi

Poza tym jej przyjaciele mogą też przypaść ci do gustu przy bliższym poznaniu. Kto wie, może kogoś polubisz do tego stopnia, że będziesz chciał widywać się z nim we trójkę.  Jeśli lubisz ludzi i cenisz sobie życie towarzyskie, to doskonała okazja, by poszerzyć grono znajomych i zyskać nowe kontakty.

Czy przyjaciele zawsze będą dla niej ważniejsi niż ja?

Mężczyźni często martwią się tym, że przyjaciele są dla niej tacy ważni. Denerwują się, że ona poświęca im tyle uwagi.  Traktują ich jak swoją konkurencję. Boją się, że tak już zawsze będzie, że będzie ich wciskać pomiędzy spotkania ze znajomymi. Tymczasem warto nabrać trochę optymizmu. Teraz sytuacja wygląda tak, a nie inaczej, bo nie jesteście parą. Gdy nią zostaniecie, zobaczysz, że ona zmieni proporcje. Nigdy nie zrezygnuje z przyjaciół, ale zacznie spędzać z nimi mniej czasu, poświęci go natomiast tobie. To naturalna kolej rzeczy.

Przyjaźń kobiety i mężczyzny istnieje

Zanim zaczniesz martwić się, że w jej życiu są też inni mężczyźni, poznaj ich. Może się okazać, że między nimi jest czysta przyjaźń niepodszyta erotyzmem, chemii na próżno tam szukać. Jej najlepszy kumpel w ogóle nie dostrzega w niej kobietę, tylko siostrę. Ewentualnie nie jest nawet w jej typie. Strach w większości przypadków rodzi się z niewiedzy.

Dodaj komentarz