Miłość i związki

Czy ona chce mnie tylko wykorzystać?

czy ona mnie wykorzystuje

Spotykasz się z kobietą i nie wiesz, o co jej chodzi? Czy jesteś dla niej chwilowym kaprysem? Czy szuka adoratora, przy którym podwyższy sobie samoocenę? Zależy jej na dobrym seksie? A może chce tylko twoich pieniędzy? Niewykluczone, że szuka kogoś, kim mogłaby się za darmo wyręczać. Nic dziwnego, że mężczyźni coraz częściej zadają sobie pytanie: czy ona chce mnie tylko wykorzystać?

 

Chwilowy kaprys

Kobieta, której się nudzi i szuka od czasu do czasu dodatkowych atrakcji, na pewno nie będzie interesowała się twoim życiem. Tym, jak ci poszło na studiach, w pracy, czy naprawiłeś już samochód. Będzie miała to w głębokim poważaniu, bo dla niej liczy się dobra zabawa.  Nie będzie chciała cię wysłuchać, gdy będziesz potrzebował od niej wsparcia. Jeśli ona pyta cię o różne przyziemne rzeczy i zawsze jest gotowa cię wysłuchać, na pewno nie jesteś dla niej chwilowym kaprysem.

Szuka adoratora

Niektóre kobiety cieszy świadomość, że jest jakiś mężczyzna, który się za nimi ugania. Stara się o ich względy, zaprasza do drogich restauracji, przynosi kwiaty, rano życzy miłego dnia, a wieczorem dobrej nocy. Panią, która szuka adoratora, bo chce podwyższyć swoją samoocenę, poznasz po tym, że nie ma najmniejszej ochoty poznać twoich znajomych i krewnych. Na dodatek  nie zamierza ci przedstawić swoich przyjaciół, choć na to nalegasz. Ona również nie będzie zainteresowana seksem. Jakieś drobne pieszczoty, oral, pocałunki tak, ale coś więcej już niekoniecznie.

 

Czy ona chce mnie tylko wykorzystać? Zależy jej na dobrym seksie

Ona ma duże potrzeby erotyczne i chce je zaspokoić u boku sprawnego mężczyzny. To, co jeszcze kilkadziesiąt lat temu wydawało się nieprawdopodobne, dziś staje się faktem. Panie też wykorzystują mężczyzn, bo chcą uprawiać z nimi dobry seks, nie dając z siebie nic więcej.  Jeśli zależy jej na dobrym seksie, nie będzie chciała umawiać się z tobą na randki, poznawać twoich znajomych, oglądać z tobą filmów, przytulać się do ciebie. Po może chcieć wrócić do siebie. Jeśli jesteś dla niej kimś ważnym, to z pewnością będzie interesowało ją twoje życie, egzaminy etc.

Czy ona jest ze mną dla pieniędzy?

To akurat bardzo łatwo można sprawdzić. Wystarczy przestać zapraszać ją do drogich restauracji, kupować prezenty etc. Kobieta, która kocha faceta, a nie jego portfel, ucieszy się z perspektywy randki w parku lub wyjazdu na piknik. W końcu chce spędzać czas  z nim, a nie otaczać się luksusem oraz zbytkiem.

Chce cię tylko jako darmową siłę roboczą

Czy ona odzywa się zawsze, jak ma jakiś problem? Oczekuje, że gdzieś ją zawieziesz, zrobisz zakupy, przeniesiesz meble, pomalujesz pokój, naprawisz komputer? To, że ona prosi cię o pomoc, to nic złego. Ważne, aby też interesowała się twoim życiem, służyła wsparciem, była otwarta na czułość i seks.

Dodaj komentarz