Miłość i związki

Czy on jest przy tobie szczęśliwy?

kiedy mężczyzna jest szczęśliwy w związku

Zastanawiasz się, czy mężczyzna, z którym się spotykasz, jest przy tobie szczęśliwy? Niektórzy robią dobrą minę do złej gry, licząc, że się poprawi.  Jak sprawdzić, czy on jest przy tobie szczęśliwy? Spójrz na jego zachowanie.

Mówi my, a nie ja

Jeśli on często mówi my, a nie ja, np. pojedziemy jutro do mojego kolegi. Albo gdy się spotkaliśmy po raz pierwszy, od razu pomyślałem o… Chodzi o to, by to słowo my było jak najczęściej wplątywane w jego wypowiedzi. Jeśli tak się dzieje rzadko, to znaczy, że nie jest zadowolony z waszego związku i czegoś mu w nim brakuje.

Nosi cię na rękach lub robi dla ciebie kolację

Jeśli mężczyzna tak bardzo się o ciebie stara, to znaczy, że mocno mu na tobie zależy.  Inaczej nie męczyłby się, próbując cię podnieść lub przygotować dla ciebie coś smacznego. Facet się stara, wtedy gdy mu zależy, a zależy mu wówczas, gdy jest przy kobiecie szczęśliwy.

Patrzy się na ciebie z tajemniczym uśmiechem

Jeśli często przyłapujesz go na tym, że się na ciebie patrzy, mając przy tym tajemniczy uśmiech na twarzy, to znak, że jest przy tobie naprawdę szczęśliwy. Po prostu roztapia się w tej radości, nie mogąc oderwać oczu od źródła swojego zadowolenia, czyli ciebie.

Przedstawia cię kumplom

Jeśli on przedstawia cię swoim kumplom, to znaczy, że się ciebie nie wstydzi i traktuje cię poważnie. A mężczyzna myśli poważnie o znajomości z kobietą, która daje mu szczęście. Dlatego ciesz się, że jest z ciebie dumny i chętnie prezentuje cię swoim kolegom.

Słodkie całusy

Gdy on całuje ciebie w czoło, kark lub rękę to robi to dlatego, bo jesteś dla niego bardzo ważna. Gdyby między wami coś nie grało, nie pozwalałby sobie na tak dalekie przejawy czułości. Gdy mężczyzna jest nieszczęśliwy w relacji z kobietą, to w pierwszej kolejności przestaje być dla niej czuły.

Robi ci zdjęcie

Gdy mężczyzna robi ci zdjęcie, nie marudź, że jesteś źle uczesana i nieumalowana. On chce mieć twoją fotografię, aby przypominała mu o tobie, gdy się nie widzicie. Faceci też tęsknią i bywają sentymentalni, dlatego nie ograniczaj jego przejawów uczuciowości, nawet jeśli tobie wydają się nie do końca zrozumiałe.

Dodaj komentarz