Czy mężczyzna, z którym kobieta uprawia seks, jest kimś wyjątkowym

Choć część kobiet zwyczajnie lubi seks i może uprawiać go bez zobowiązań, to jednak większość pań woli iść do łóżka z kimś wyjątkowym. Dlaczego tak się dzieje? Jak sprawdzić, czy mężczyzna, z którym kobieta uprawia seks, jest kimś wyjątkowym?

W XXI wieku coraz więcej kobiet decyduje się na seks bez zobowiązań. To normalne, żyjemy coraz szybciej, a pewne potrzeby muszą zostać zaspokojone. Wciąż jednak większość kobiet nie podchodzi do seksu aż tak lekko. Czekamy na mężczyznę, który będzie kimś wyjątkowym.

Emocjonalność

Gdy kobieta jest emocjonalna, raczej nie będzie ryzykowała, że pójdzie do łóżka z kimś, kto potem może złamać jej serce. Czasem niezobowiązujące zabawy kończą się wybuchem uczuć jednej ze stron.  Kobiety doskonale zdają sobie sprawę, że to one są stroną, która statystycznie zakochuje się wcześniej. Nic więc dziwnego, że nie chcemy iść do łóżka z kimś przypadkowym.

Kobiety – słaba płeć

Jak wiadomo, kobiety mają dużo mniej siły fizycznej od mężczyzn. Jesteśmy słabsze fizycznie, choćby zaprzeczały temu wszystkie czołowe feministki. Nic dziwnego, że myślimy racjonalnie. Nie chcemy ryzykować, że facet okaże się zbokiem lub zwyrodnialcem i zrobi nam krzywdę podczas seksu. Dlatego też rozsądnie i starannie dobieramy facetów.

Choroby weneryczne

No cóż, ciąża nie jest najgorszym, co może się przytrafić. Złapanie HIV, HCV, HPV lub kiły jest dużo gorsze od wpadki. Panie mają na ogół dużo więcej zdrowego rozsądku i nawet w bardzo erotycznych sytuacjach pamiętają o tym, aby partner założył prezerwatywę.  Pytanie jednak, co zrobić, gdy trafi się na brutala, który nie lubi gumek? Nic dziwnego, że większość z nas przede wszystkim stawia na własne bezpieczeństwo i nie idzie do łóżka z byle kim.

Romantyczność

Aspekt praktyczny aspektem praktycznym, ale większość kobiet pragnie uprawiać seks z kimś, kogo kocha. Kimś, kto wcześniej bardzo się starał, był troskliwy, zabierał na romantyczne randki. Z mężczyzną, którym jesteśmy oczarowane pod każdym względem. Z facetem, z którym chciałybyśmy się związać, bo nam odpowiada pod wieloma względami.

Wysokie wymagania

Im kobieta bardziej wymagająca, tym bardziej prawdopodobny scenariusz, że ona czeka na tego właściwego faceta. Nie interesuje ją seks z byle kim.  Ona chce mieć wszystko – przystojnego faceta, który jest romantyczny, czuły podczas seksu, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zabiera ją na romantyczne randki. Kogoś, kto nie jest seksistą, nie upokarza kobiet, lecz okazuje im szacunek. Jest dobrze wychowany, kulturalny, inteligentny i ma własne hobby. Dla mężczyzn szukających związku panie wymagające są najlepszymi kandydatkami. Owszem, trudno się do nich przebić, wielu bezskutecznie próbowało, ale gdy się to uda, bo jej odpowiadasz, z pewnością nie grozi ci zostanie rogaczem lub przyjacielem do seksu. Ona będzie chciała cię do związku.

Intymność i potrzeba zaufania

Kobiety często potrzebują zaufania, aby zdecydować się na bliskość fizyczną. A tego nie zbudujesz z kimś przypadkowym. Aby komuś zaufać, trzeba go bliżej poznać. Dopiero z czasem zaczynamy kogoś darzyć zaufaniem. Dlatego wiele kobiet czeka z seksem na pana właściwego, nie uprawia go z przypadkowymi kolesiami, którzy pojawiają się na horyzoncie.

Większość kobiet wciąż uprawia seks z wyjątkowym mężczyzną. Takim, którego darzy się zaufaniem, uczuciem i chce się od niego czegoś więcej niż tylko orgazmu. Bliskości, czułości i troski, czyli tego, co poniekąd wypływa z miłości. Od mechanicznego seksu wolimy namiętne kochanie się z facetem naszych marzeń, którego miałyśmy okazję bliżej poznać i się w nim zakochać.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ