Miłość i związki

Czy masz w sobie te cechy, które sprawiają, że mężczyźni będą cię adorować?

powodzenie u mężczyzn

Jedne kobiety wprost nie potrafią opędzić się od adoratorów. Drugie z kolei ciągle narzekają, że nikt się nimi nie interesuje.  Sprawdź, czy masz w sobie te cechy, które sprawiają, że mężczyźni będą cię adorować?

Opanowana

Nigdy, nawet jak facet cię wkurzy, nie drzesz się na niego, wyzywając go od najgorszych. Gdy cię irytuje, próbujesz mu na spokojnie wytłumaczyć, że tą drogą nie dojdziecie do porozumienia lub zwyczajnie myli się w swojej ocenie. Mężczyźni cenią w kobietach opanowanie, świadczy ono o dojrzałości emocjonalnej i ogromnej sile wewnętrznej.

Naturalna

Mężczyźni w ogóle nie rozumieją mody na różowe włosy, doklejane rzęsy i tipsy oraz czarne kreski na oku. Im mocniej się wymalujesz, tym mniejsze zainteresowanie wzbudzasz wśród płci przeciwnej. Facetom podoba się naturalność – odrobina pudru, tusz do rzęs i szminka, włosy w naturalnym odcieniu.

Niezadzierająca nosa

Niektóre kobiety są tak wyniosłe, że każdy mężczyzna boi się do nich podejść. One w ogóle nie widzą problemu w zadzieraniu nosa. O zaistniały stan rzeczy obwiniają niedostatki urody. Jeśli nie masz powodzenia, zmień swoje zachowanie, a zauważysz różnicę.

Lubiąca zjeść

Mężczyźni omijają kobiety, które liczą każdą kalorię. Zastanawiają się dwa razy, zanim zamówią pizzę. Unikają naleśników, bo te są tłuste. Nie jedzą pieczywa, bo to węglowodany. Facet doceni kobietę, która umie cieszyć się życiem i dobrym jedzeniem.

Ciepła i pomocna

W ogóle nie chodzi o to, że masz rozdawać pieniądze każdemu, kto cię o nie poprosi na ulicy. Ale gdy facet widzi, że np. pomagasz komuś znaleźć pracę, odnosisz znalezione dokumenty na policję etc., to uważa, że sprawdzisz się w roli matki.

Wrażliwa, ale nie płaczliwa

Coraz więcej mężczyzn szuka kobiet, które potrafią okazywać uczucia i się ich nie wstydzą. Nie chodzi jednak o to, byś zalewała się rzewnymi łzami. Faceci jak ognia unikają kobiet, które są płaczliwe, mają zmienne humory etc.  Zresztą gdybyś trafiła na takiego mężczyznę, uciekałabyś od niego, bojąc się, że jest niezrównoważony psychicznie.

Mająca gdzieś opinie innych

Ubrałaś oryginalną sukienkę, która odkrywa plecy. Niektórzy rzucają kąśliwe uwagi, ale ty masz je gdzieś, bo wiesz, że pięknie wyglądasz. Gdy facet widzi, że nie przejmujesz się opinią obcych ludzi, jest tobą absolutnie oczarowany.

Kobieta pewna siebie

Nie będziemy oryginalni, zarówno mężczyzn, jak i kobiety fascynują osoby pewne siebie. Gdy idziesz prosto, patrzysz przed siebie, uśmiechasz się i wyrażasz własne zdanie, to uchodzisz za osobę, która zna swoją wartość i wie, czego chce od życia. Od razu jawisz się jako dużo bardziej atrakcyjna.

Akceptująca swoje ciało

Mężczyźni mają słabość do kobiet, które dobrze czują się we własnym ciele. Jeśli ty go nie akceptujesz, ciągle masz zastrzeżenia do swoich piersi, pupy, brzucha etc., to on to wyczuje. Skoro sama masz o sobie złe mniemanie, to dlaczego on miałby uważać inaczej?  To działa też w drugą stronę. Gdy jesteś pewna siebie, to po prostu przyciągasz facetów. Swoim brakiem wiary w siebie ich od siebie odganiasz.

Ciesząca się życiem

Czy potrafisz się cieszyć tym, że podczas spaceru z koleżanką właśnie znalazłaś plac zabaw z dwoma wolnymi huśtawkami? Jeśli wciąż masz w sobie coś z dziecka, które cieszy się z drobiazgów – pięknej pogody, zapachu kwiatów, to na płeć przeciwną działasz jak magnes.

Jest sobą

Nie udaje nikogo innego.  W ogóle nie sili się na to, by być zabawną. Nie udaje też zołzy, aby poderwać faceta. Po prostu od początku do końca jest sobą. Dzwoni do faceta, gdy chce się spotkać. Prosi go o pomoc, gdy jej potrzebuje. Nie sili się na udawanie księżniczki, Zosi Samosi ani sławnej instagramerki.  Sztuczność, która od ciebie bije, zawsze będzie zniechęcała mężczyzn.

Dodaj komentarz