Czy inny facet stanowi zagrożenie?

0
14
czy inny facet stanowi zagrożenie

W życiu twojej kobiety pojawił się obcy facet. Ona twierdzi, że to tylko kolega. Jak jest w rzeczywistości? To wie tak naprawdę tylko ona. Czy inny facet stanowi zagrożenie? Postanowiliśmy spisać niepokojące sygnały.  Nie każdy pojedynczo oznacza coś złego, ale razem stanowią niepokojący sygnał.

Czy ona jest nim zafascynowana?

Czy ona wypowiada się o nim w samych superlatywach? Podziwia jego liczne talenty, pracę i dobre wychowanie? Czy mają dużo wspólnych tematów i łączy ich pasja? Jeśli kobieta zauroczy się mężczyzną, to objawy jej fascynacji są namacalne. Ciągle mówi, a Marek to, a Marek tamto, on uważa, że. Jeśli ona tego jeszcze nie robi, to dobry znak. Może zwyczajnie go lubić.

Czy często o nim mówi?

Im więcej kobieta mówi o mężczyźnie, tym większą rolę odgrywa w jej życiu. Zakochana kobieta chce nieustannie rozmawiać o obiekcie swoich westchnień. Samo rozmyślanie na jego temat sprawia jej sporą frajdę. Jeśli ona często o nim mówi, to coś jest na rzeczy.

Czy często się z nim widuje?

Jeśli kobieta często wychodzi na spotkania z jednym kolegą, jeździ z nim na imprezy, koncerty, chodzi do teatru, to jest niedobrze. Prawdopodobnie wpadła jak śliwka w kompot. Jeśli jednak czasem wyskoczy na jakiś koncert czy na piwo, aby pogadać, to rzeczywiście może być tylko kolega.

Czy komentuje mu zdjęcia na portalach społecznościowych w zaczepny sposób?

To, że ona komentuje jego zdjęcia i lubi je, jeszcze o niczym nie świadczy. Może zwyczajnie go lubi i chce mu zostawić jakiś zabawny komentarz. Gorzej, gdy robi to w zadziorny, flirciarski sposób, rzuca seksualne aluzje etc.

Czy on jest w jej typie?

Jeśli ten facet w ogóle nie jest w jej typie, to istnieje marna szansa, że widzi w nim mężczyznę. Zadeklarowana miłośniczka brunetów nagle nie zaczyna gustować w blondynach.  Z facetami nie w naszym typie na ogół utrzymujemy czysto koleżeńskie stosunki.

Czy poświęca ci uwagę?

Tak naprawdę najważniejsze jest to, jak wygląda wasza relacja, odkąd on pojawił się w jej życiu. Czy ona o tobie pamięta. Pisze do ciebie sama z siebie, czasem dzwoni? Czy w jakikolwiek sposób poświęca ci uwagę i okazuje zainteresowanie. Jeśli nagle zamilkła, to coś się dzieje.

Czy chce się z tobą widywać?

Jeśli ona wciąż chętnie spotyka się z tobą, to znaczy, że on wcale nie jest tak ważny w jej życiu, jak początkowo zakładałeś. Kobieta zauroczona nowo poznanym facetem zapomina o całym świecie i to z nim spędza każdą wolną chwilę.

Czy wcześniej była z tobą naprawdę blisko?

Jeśli wcześniej czułeś, że kocha cię i pragnie, to raczej nagle jej się nie odmieniło. Chyba że jesteście związkiem z wieloletnim stażem, w którym zaczyna wiać nudą. Świeże uczucie nagle się nie ulatnia i prawdopodobnie to wciąż ty jesteś absolutnym numerem jeden w jej życiu.  Jeśli wciąż cię kocha, zgadza się na spontaniczne spotkania i wciąż ma ten błysk w oku, gdy na ciebie patrzy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ