Boże Narodzenie 2018 Styl życia

Czy będzie świąteczny odcinek programu Rolnik szuka żony?

Rolnik szuka żony

źródło: screen z YouTube

Zapewne widzowie znanego programu TVP – Rolnik szuka żony są ciekawi dalszych losów uczestników. Rok temu mogliśmy obejrzeć w święta wyjątkowy, specjalny odcinek. Jak będzie tym razem? Czy będzie świąteczny odcinek programu Rolnik szuka żony?

Rolnik szuka żony 4

Czwarta edycja Rolnika, tak jak poprzednie okazała się wielkim hitem telewizyjnym. Miliony widzów, co niedziela śledziły losy uczestników, którzy zdecydowali się odnaleźć miłość przed kamerami. I choć program był nagrywany na początku lata, a emitowany dopiero jesienią, wciąż nie opadły emocje dotyczące tej edycji. Finałowy odcinek, dla wielu okazał się zaskoczeniem. Twórcy programu mogą mówić o sukcesie, ponieważ aż trzy pary są wynikiem tegorocznej edycji. Czy pozostaną razem? Co planują? Tego być może dowiemy się już wkrótce.

Wielkie zaskoczenie

Jeszcze przed emisją finałowego odcinka spekulowano na temat rolników i uczestników. Internauci komentowali na profilu programu w mediach społecznościowych, publikując coraz to nowe zdjęcia i fakty z życia uczestników show. Z pewnością zaskoczeniem okazała się ciąża Kasi, kandydatki Piotra. Choć o większym zdziwieniu możemy mówić w przypadku Karola, który w finale przyznał, że ze swoją wybranką Jagodą, spotkał się dwa razy przed przyjazdem kandydatek. Czyżby dokonał wyboru już przed rozpoczęciem programu, poza jego kamerami? Nie zdziwiło zaś podejście do programu Kasi i Emilii, które dość szybko opuściły gospodarstwo Piotra czy rodzące się uczucie Małgosi i Pawła. Przypomnijmy, że para od początku nie kryła wzajemnego zainteresowania, pomijając fakt, że pozostali kandydaci nie starali się zbyt szczególnie o serce rolniczki. Bez wątpienia jednym z najbardziej barwnych rolników był Mikołaj, który koniec końców, nie pojechał do swojej wybranki, pozostawiając sobie furtkę otwartą na miłość życia. Podobnie Zbyszek, który nie miał szczęścia i nie odnalazł w programie drugiej połówki. Jednak zaznaczył w finale, że dzięki udziałowi w programie bardzo się zmienił i jest otwarty na to, co przyniesie mu los.

Co ze świątecznym odcinkiem programu?

Widzowie TVP mogą spać spokojnie, ponieważ stacja wyemituje specjalny odcinek świąteczny programu Rolnik szuka żony. W pierwszy dzień świąt – 25 grudnia 2017, w telewizyjnej jedynce będzie można ponownie zobaczyć uczestników tegorocznej edycji Rolnika. Nie zabraknie rozmów na temat świątecznych tradycji i zwyczajów. Fani programu będą mogli przekonać się w święta, jak potoczyły się losy połączonych par oraz pozostałych uczestników. Ten wyjątkowy odcinek zostanie wyemitowany o godz. 20:05. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym również odbyła się emisja takiego odcinka, który przyniósł wiele zaskoczeń dla wszystkich widzów. Tegoroczną edycję programu oglądały 4 mln. A już można zgłaszać się do kolejnej, która wystartuje w przyszłym roku. Czy również okaże się takim sukcesem?

Będziecie oglądać świąteczny odcinek programu Rolnik szuka żony?

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz