Kultura Styl życia

Czekałam na ciebie – Magdalena Krauze

Czekałam na ciebie

Czekałam na ciebie to zupełnie inny typ romansów. Nie każdy lubi historie ociekające lukrem, które są przewidywalne. Mimo to większość  z nas chętnie czyta książki o miłości. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Magdaleny Krauze?

Uśmiechnięta singielka

Paulina ma 28 lat i jest singielką. Na co dzień pełni rolę zastępcy naczelnego w jednym z wydawnictw. Kobieta lubi swoją pracę i z optymizmem podchodzi do życia. Niestety, z facetami nie wszystko wychodzi jej tak, jak by sobie tego życzyła.  Z mężczyznami bywa ciężko, same to wiemy z doświadczenia. Doskonale zrozumiemy zatem Paulinę.

Stara miłość nie rdzewieje

Gdy na jej drodze staje nowy naczelny, nogi się pod nią uginają. Z jednej strony Igor należy do grona niezwykle przystojnych mężczyzn. Z drugiej to jej szkolny prześladowca, który naśmiewał się z nadwagi dziewczyny przed laty.  On jej nie pamięta. Paulina od razu wpada w oko Igorowi. Kobieta wzbrania się przed jego urokiem, ale bezskutecznie.  Przed czytelnikami powieści Czekałam na ciebie dużo śmiechu, zabawy i wzruszeń.

Romans inny niż reszta

Jeśli nie lubisz lukrowanych romansów, ale chcesz przeczytać dobrą powieść o miłości, koniecznie sięgnij po książkę Czekałam na ciebie autorstwa Magdaleny Krauze.  Tutaj znajdziemy prawdziwe życie, sporą dawkę poczucia humoru i wciągającą historię.  To książka, którą warto zabrać ze sobą na urlop. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Magdalena Krauze napisała świetne dialogi, przy których nie sposób nie wybuchnąć śmiechem.

Komentarze (2)

alibabka

2 lata temu

Ja w ogóle nie mam nic do romansów, kocham je czytać. Ale jak może być on ujęty z innej perspektywy, to tym lepiej:)

Zostaw komentarz