męska klata

Męska klata to obiekt szczególnie pożądany przez miliony kobiet. Większość pań przykłada ogromną wagę do tej części ciała swojego faceta. Męska klata stanowi najlepszy wabik na płeć piękną. Nie bez powodu zachwycamy się Cristiano Ronaldo, Rui Patricio itp. Ci panowie po prostu mają co pokazać i wygląda to naprawdę apetycznie. Czego nie wiesz o męskiej klacie?

Męskie brodawki sutkowe to strefa erogenna

Tak, mężczyźni też mają bogato unerwione brodawki, czyli wystające, czerwone antenki przy sutkach. Są one bardzo wrażliwe na dotyk i czułe pieszczoty oraz pocałunki. Jednak większość facetów nie przyzna się nawet podczas tortur, że lubi, gdy kobieta pieści jego brodawki.

Mężczyźni mogą osiągnąć orgazm dzięki stymulacji sutków

Tak, odpowiednio poprowadzona stymulacja męskich sutków może go doprowadzić do mega rozkoszy. Jeśli chcesz sprawić mu przyjemność, podczas gry wstępnej nie zapomnij o lizaniu i całowaniu jego brodawek. To z pewnością go podnieci.

Męskie piersi też mogą rosnąć

Na pewno widziałaś, że niejednemu z twoich kolegów urosły piersi. Dzieje się tak pod wpływem zbyt kalorycznej diety, zbyt intensywnych ćwiczeń na siłowni oraz zaburzeń hormonalnych, gdy u mężczyzny spada stężenie testosteronu, nawet niewielka ilość estrogenów zaczyna wpływać stymulująco na rozwój tkanki tłuszczowej.

Faceci też mogą mieć raka piersi

Kobiety często nie zdają sobie z tego sprawy. Wprawdzie mężczyźni dużo rzadziej zapadają na raka sutka, ale u nich również występuje ta choroba. Dlatego nie zdziw się, gdy zobaczysz faceta w kolejce do mammografii.

Męskie sutki też mogą wydzielać mleko

Dzieje się tak pod wpływem zaburzeń hormonalnych w organizmie mężczyzny. Gdy w jego krwi występuje prolaktyna lub estrogeny w nadmiernym stężeniu, jego sutki nie tylko rosną, ale też zaczynają wydzielać mleko. Warto podkreślić, iż organizm mężczyzn też wydziela wyżej wspomniane hormony, charakterystyczne dla pań. Tylko robi to w dużo niższym stężeniu.

Facet uwielbia podziwiać swoją klatę

Jeśli on jest dumny ze swojej klaty, będzie jej się przyglądał w lustrze nawet kilka razy dziennie. Tak często, jak ty korzystasz ze zwierciadła, aby poprawić makijaż. Nie ma w tym nic oryginalnego. Twoim atrybutem jest zadbana, atrakcyjna twarz, a jego klata.

Faceci mają trądzik na twarzy i klacie

Pod wpływem wysokiego stężenia testosteronu mężczyźni mają ogromne problemy z trądzikiem. Zmiany skórne szczególnie upodobały sobie twarz i klatę naszych facetów. Dlatego też leczenie trądziku bardzo często wymaga u mężczyzn zabiegów zarówno na twarz, jak i klatę.

Faceci wolą porozmawiać o swojej klacie z innymi facetami

W ogóle mogłoby się wydawać, że skoro klata stanowi ich mocną stronę w oczach płci pięknej, to będą się nią chętnie chwalili przed paniami. Tymczasem mężczyźni wolą o swojej klacie rozmawiać z kolegami i to im pokazywać to, co najlepsze.

Podkoszulki w jasnych kolorach świadczą o jego zadowoleniu z klaty

W ogóle możesz się śmiać, ale faceci są naprawdę oryginalni, jeśli chodzi o ich samoakceptację. Ci, którzy lubią swoją klatę, chętnie noszą koszulki z jasnych, prześwitujących materiałów. Ci, którzy za nimi nie przepadają, chronią się pod zwojami ciemnych materiałów.

Oni marzą o pieszczotach z bitą śmietaną

Każdy facet marzy o tym, abyś spryskała jego ciało bitą śmietaną, a następnie ją z niego zjadła. Tak, lizanie i całowanie jego sutków jest dla niego niezwykle przyjemną perspektywą. Może warto wrzucić ten sekstrik do swojego stałego repertuaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ