Styl życia

Czego nie kupować na Black Friday?

Czego nie kupować na Black Friday

Dziś mamy długo wyczekiwany Black Friday. Sklepy kuszą promocjami, nierzadko bardzo atrakcyjnymi. Warto można dać się ponieść chwili i kupić rzecz zbędną. Czego nie kupować na Black Friday?

Ubrań bardzo trendy

Jeśli jakieś ubranie jest bardzo trendy, często wyróżnia się też oryginalnością. Niestety, moda ma to do siebie, że bardzo szybko przemija. To, co było na topie trzy miesiące temu, dziś jest passe. Dlatego też inwestuj w ubrania, które należą do klasycznych rozwiązań, a nie coś, co jest chwilowo w trendach. Bo gdy z nich wyjdzie, nie założysz więcej tej rzeczy.

Rzeczy zbędnych, które są tanie

Bardzo często przychodzimy do domu z nowymi słuchawkami, krajalnicą do marchewki tylko dlatego, że te rzeczy były bardzo tanie, żal było ich nie kupić. Tymczasem później ich nie używamy, zarastają kurzem. Nawet najtańsze zakupy niech będą przydatne i praktyczne.

Ubrań kiepskiej jakości

W niektórych sieciówkach ubrania są podejrzanie tanie. Wtedy powinna się w naszej głowie włączyć czerwona lampka.  Pewnie są tanie, bo są krzywo obszyte, z kiepskiej tkaniny, farbują skórę, krótko mówiąc, nie grzeszą jakością.

Konsoli

Niektóre sprzęty elektroniczne są dziś bardzo tanie. Warto jednak pamiętać, że za chwilę wejdzie ich nowsza wersja, a wszystkie gry będą robione właśnie na nią. Zatem kupowanie sprzętu, który za chwilę będzie przestarzały, a kluczowe są w nim aktualizacje, to błąd.

Rzeczy tańszych o 10-20%

Nie ma miesiąca, by sieciówka nie robiła jakiejś akcji rabatowej rzędu 10-20%. Często są to weekendy zniżek. Dlatego też nie szalej tylko dlatego, że masz dziś zniżkę 20%. To tak naprawdę bardzo niewiele i za 2 tygodnie znowu uraczą cię takim rabatem. Miej to na uwadze.

Dodaj komentarz