Seks

Czego najczęściej dotyczą fantazje erotyczne kobiet?

Czego najczęściej dotyczą fantazje erotyczne kobiet

Nie jest tajemnicą, że kobiety i mężczyźni różnią się swoim podejściem do seksu. Często mamy też odmienne fantazje erotyczne. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy płaszczyzny porozumienia. Zazwyczaj jest to możliwe. Kobiety też marzą o urozmaiceniu seksu. Czego najczęściej dotyczą fantazje erotyczne kobiet?

Kobiety pragną więcej uczucia podczas seksu

Kobiety, gdy fantazjują o seksie z ukochanym facetem, często wyobrażają sobie, że okazuje on więcej uczucia. Mówi o swoich pozytywnych emocjach związanych z kobietą, jej ciałem. Panie też chcą usłyszeć, że działają na męską wyobraźnię, że podobają się swojemu facetowi takimi, jakimi są.  Mile widziane są także wyznania miłości, czułe zdrobnienia, pocałunki i przytulanie.

Więcej pocałunków, w tym całowania ciała

Jedną z często spotykanych fantazji erotycznych kobiet są namiętne pocałunki, które nie koncentrują się wyłącznie na samych ustach. Panie pragną być całowane po całym ciele, w tym także po szyi, piersiach, brzuchu, udach. Jest to dla nich wyraz akceptacji, czułości i bliskości między partnerami. Mężczyźni wolą dotykać kobiece ciało palcami, dużo rzadziej je całują.

Delikatny dotyk i niespieszna gra wstępna

Nie chodzi o to, że większość mężczyzn jest zbyt brutalna podczas seksu, po prostu paniom brakuje delikatnego dotyku. Spróbuj poświęcić nieco więcej czasu na grę wstępną. Nie musicie od razu zrzucać z siebie ubrań i przechodzić do rzeczy. Bardzo dobrze jest, gdy mężczyzna delikatnie dotyka kobietę po różnych częściach ciała. Takie muskanie jest często źródłem przyjemnych dreszczy i bardzo mocno podnieca kobiety, które mają dużo cieńszą skórę od mężczyzn.

Seks w nowych miejscach

Panie nie mają z reguły nic przeciwko eksperymentowaniu z nowymi miejscami. Może to być biurko, blat kuchenny, prysznic, wanna, krzesło lub ściana służąca za podpórkę. Próbowanie czegoś nowego jest dla nich równie przyjemne jak dla mężczyzn.

Nowe pozycje seksualne

Kobiety chętnie testują też nowe pozycje seksualne. Ważne, aby były łatwe. Możecie np. kochać się od tyłu na stojąco, zrobić to na siedząco etc.  Nawet drobna zmiana bywa źródłem pozytywnych doznań.

Seksowny ubiór

Co ciekawe, kobiece fantazje erotyczne bardzo często obejmują też ubiór. Lubimy go zmieniać. Jednego wieczoru założyć body i jeansy, a drugiego obcisłą sukienkę, trzeciego natomiast sięgnąć po gorset, a czwartego po koronkową bieliznę, by piątego założyć koronkowe body.  Dobór bielizny też bywa dla nas ekscytujący. Pończochy bywają różne, podobnie jak rajstopy czy zakolanówki. Lubimy dokładać nowe elementy, wyglądać seksownie i czuć się pewnie. Wiele kobiet ubolewa nad tym, że mężczyzna ma jeden, ściśle określony wzorzec stroju na erotyczny wieczór i nie chce słyszeć o zmianach, byciu zaskakiwanym.  A my tak lubimy się bawić seksownym ubiorem. Mamy w głowie tyle ciekawych koncepcji godnych wypróbowania.

Dodaj komentarz