Miłość i związki

Czego kobiety pragną od mężczyzn?

Czego kobiety pragną od mężczyzn

Choć mężczyźni często stają na rzęsach, aby spełnić domniemane oczekiwania swojej wybranki, to nie udaje im się jej oczarować. Zdarza się też, że facet nie jest zadowolony z tego, jak wypada na tle konkurencji, a w rzeczywistości cieszy się uznaniem. Czego kobiety pragną od mężczyzn?

Pomiędzy rzeczywistymi oczekiwaniami kobiet a tym, co dają z siebie mężczyźni, bardzo często istnieje ogromna przepaść. Faceci wymagają od siebie rzeczy, które wcale nie są istotne dla ich wybranek. Wydaje im się, że powinni zrobić to czy tamto, podczas gdy ona w rzeczywistości pragnie czegoś zupełnie innego.

Kobieta pragnie pozytywnych emocji

Kobiety czują się szczęśliwe przy mężczyźnie, gdy ten dostarcza im dobrych emocji. Nie chodzi tutaj wcale o pisanie miłosnych listów czy robienie niespodzianek rodem z komedii romantycznych. Faceci nie muszą wcale decydować się na szumne wyzwania, aby panie były z nich zadowolone. Na czym polega magia emocji? Jak nauczyć się je wzbudzać w kobiecie?

Przytulanie ma moc

Panie wcale nie wymagają wyszukanego seksu, bardzo często wystarcza im, że mężczyzna po prostu je przytuli. Najszczęśliwsze czujemy się wtedy, gdy facet jest wobec nas czuły. Obejmie nas na ulicy, złapie za rękę, pocałuje, przytuli. Bardzo tego potrzebujemy. Większość pań się zgodzi, że o kryzysie w relacji damsko-męskiej najdobitniej świadczy fakt, że on nie chce ich przytulać albo robi to bardzo rzadko. Wtedy czujemy dojmujący smutek i przygnębienie. Dokucza nam poczucie straty, że straciłyśmy coś wyjątkowego. Gdy on nas nie przytula, a my tego potrzebujemy, chce nam się płakać, musimy się jak najszybciej wygadać przyjaciółce lub przyjacielowi.

Rozmowa jest ważna

Bardzo ważna jest dla nas rozmowa. Chcemy czasem zwyczajnie pogadać z facetem o tym, jak robiłyśmy coś w dzieciństwie, jak wkurzył nas szef w pracy albo poskarżyć się, że nie wiemy, jak rozwiązać jakiś problem. Oczekujemy przede wszystkim wysłuchania, przytulenia. Tego, że facet też nam o czymś opowie. Gdy mężczyzna stawia wokół siebie mur i jest mało rozmowny, czujemy się odtrącone.

Komplementy zbliżają nas do mężczyzny

Do pełni szczęścia potrzebujemy męskiego uśmiechu i komplementów. Chcemy czuć, że mu się podobamy, że nas docenia, że jesteśmy dla niego ważne, bo dobrze czuje się w naszym towarzystwie. Niestety, wielu facetów ma poker face. Mężczyźni są bardzo powściągliwi w okazywaniu emocji, nawet jeśli chodzi o zwykły uśmiech.

Wspólne spędzany czas

Jesteśmy szczęśliwe, gdy możemy spędzić z facetem czas. Coś razem obejrzeć, pogadać, przytulić się do niego. Wkurzamy się, gdy go nie widzimy, bo okropnie za nim tęsknimy i jest nam bez niego źle. Chciałybyśmy jak najszybciej znaleźć się w jego silnych ramionach.

Męska opieka

Lubimy czuć, że mamy w mężczyźnie obrońcę. Chcemy, aby nas odprowadzał i odbierał wieczorami. Pomógł nam coś naprawić, doradził w kwestii, co do której mamy wątpliwości.

Dla kobiety ważniejszy od rezultatu jest fakt, że mężczyzna w ogóle stara się dla niej. Jego kolacja nie musi być perfekcyjna, najważniejsze, że w ogóle pomyślał o tym, aby zrobić nam kanapki z serem i ogórkiem.

Dodaj komentarz