Miłość i związki

Czego kobiety nie znoszą w zachowaniu mężczyzn?

Czego kobiety nie znoszą w zachowaniu mężczyzn

Która z nas nie odczuwa czasem narastającej irytacji, gdy zetknie się z którymś z poniższych męskich zachowań? Niestety, panowie nie zawsze postępują tak, jak byśmy sobie tego życzyły. Czasem ogarnia nas złość i czujemy się naprawdę podle przez naszych facetów.  Czy jednak za każdym razem chcą nam zrobić na złość? Czego kobiety nie znoszą w zachowaniu mężczyzn?

Dystans i brak czułości po seksie

To chyba jest najbardziej znienawidzone zachowanie mężczyzn. Gdy facet staje się nagle zdystansowany i zimny jak sopel lodu, to czujemy się wykorzystane. Dla nas to znak, że chodziło mu tylko o jedno, dostał, co chciał, więc ma już nas w głębokim poważaniu. Tracimy ochotę na znajomość z takim facetem. Dla wielu z nas to już koniec znajomości z mężczyzną, nie chcemy go więcej oglądać na oczy ani z nim rozmawiać. Takie zachowanie potrafi zabić w nas wszystkie pozytywne uczucia, jakimi darzyłyśmy dotychczas tego faceta.

Zakładanie zużytych ubrań na spotkanie z kobietą

To zachowanie nieco lżejszego kalibru. Niemniej też dostrzegamy w nim kontekst sytuacyjny. Kobiety nie znoszą, gdy facet na spotkanie z nimi zakłada paskudne, zniszczone T-shirty. To jest jasny komunikat: nie zależy mi na tobie, nie chce mi się nawet dla ciebie porządnie ubrać. Jest to wyraz braku szacunku. Pomijając fakt, że przez takie męskie podejście przechodzi nam ochota na seks z facetem, traci on sporo ze swojej dotychczasowej atrakcyjności, to jeszcze widzimy, jak olewczo nas traktuje.

Wulgarności

To normalne, że każdy czasem przeklnie, gdy jest zdenerwowany na szefa etc. Ale gdy facet odnosi się w sposób wulgarny do kobiety, to traci sporo ze swojej atrakcyjności. Nagle czar pryska. Kobiety nie lubią adresowanych do nich wulgarnych tekstów o seksualnym podtekście. Można to samo wyrazić w bardziej cywilizowany sposób, który nie ostudzi w kobiecie pozytywnych emocji.

Zamknięcia się w sobie, braku chęci do rozmowy

Kobiety nie znoszą, gdy mężczyzna zamyka się w sobie i nie chce z nimi rozmawiać. Traktują to jako wyraz ignorancji, niechęci do nich. Skoro on nie chce ze mną rozmawiać, to znaczy, że nawet mnie nie lubi.

Zapominania tematu wcześniejszych rozmów

Gdy on nie wie, co i kiedy mówi poszczególnym osobom, to znaczy, że po pierwsze, rozmowa z nami w ogóle się dla niego nie liczy. On ma nas gdzieś i jesteśmy mu obojętne. Po drugie, ciekawe, z iloma jeszcze rozmawia, skoro nie pamięta, co komu mówi.

Szantażu

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna próbuje je do czegoś zmusić, uciekając się do szantażu. Jeśli tego nie zrobisz, więcej się nie spotkamy. Jeśli tam nie pojedziesz, to z nami koniec. Chyba nikt nie lubi być stawiany pod ścianą.

Nadąsania

Gdy mężczyzna w naszym towarzystwie ma bliżej niezidentyfikowaną minę, wygląda, jakby się nadąsał lub był z czegoś bardzo niezadowolony, to wszystkiego nam się odechciewa. Faceci potrafią strzelić gorszego focha niż niejedna kobieta. Najgorzej, że zazwyczaj nie wiadomo, czy on ma nas dosyć i najchętniej by się nas pozbył ze swojego życia, czy chodzi mu jeszcze o coś innego.

Dodaj komentarz