Moda

Czego kobiety nie lubią w męskim wyglądzie?

Czego kobiety nie lubią w męskim wyglądzie

Kobiety coraz bardziej ubolewają nad tym, że mężczyźni to albo zapuszczone dresy, albo ślepo podążający za modą faceci, którzy wyglądają ich zdaniem totalnie aseksualnie. Czego kobiety nie lubią w męskim wyglądzie?

Nadmiaru biżuterii

Gdy facet ma na sobie więcej biżuterii niż kobieta, to robi się aseksualnie. Panowie coraz bardziej przesadzają. Noszą po kilka pierścionków, bransoletek, naszyjników itp. Tymczasem jedyną biżuterią w męskim wydaniu, jaką tolerujemy, są zegarek oraz obrączka.  Facet, który obwiesi się błyskotkami jak choinka, stanowi zaprzeczenie męskości.

Makijażu

Nie ma nic gorszego niż facet, który nakłada podkład, podkreśla brwi pomadą i daje sobie jakiś cielisty błyszczyk na usta. Mężczyzna w kosmetykach kolorowych traci całą swoją męskość i nie wzbudza wśród pań najmniejszego entuzjazmu.

Depilacji ciała

Facet, który depiluje swoje ciało, bo chce być idealnie gładki, zanadto upodabnia się do kobiety i przez to źle się kojarzy. Płeć piękna szuka mężczyzny z prawdziwego zdarzenia, po którym widać, że odróżnia się od nas wyglądem fizycznym. Krótko mówiąc, facet nie ma być gładki jak pupa niemowlaka, bo wtedy kojarzy się co najwyżej z chłopcem z gimnazjum, który nie wkroczył jeszcze w wiek dojrzewania.

Bielizny z postaciami bajkowymi

Facet, który nosi majtki i skarpetki z postaciami z filmów animowanych, to dziś często spotykany widok. Niestety, to wygląda kuriozalnie. Rozumiemy, że można kochać Smerfa czy Muminka, ale nie trzeba tego tak mocno demonstrować, zwłaszcza idąc na spotkanie z kobietą.

Rurek

Obcisłe rurki pasują bardziej kobietom niż facetom. Cóż, mężczyzna noszący tak mocno dopasowane spodnie nie wygląda specjalnie męsko. Nie przepadamy za rurkami w męskim wydaniu. To spodnie, które lepiej pozostawić kobietom.

Różowej koszuli

Faceci w różowych koszulach wyglądają mało męsko. Niewiele jest kolorów zarezerwowanych dla pań, zasadniczo jest nim tylko róż. Zatem wystarczyłoby go unikać w ubiorze, by nie wyglądać dziwnie. Nie tylko koszula w odcieniu jasnego różu razi nas w oczy, także krawat czy muszka w kolorze fuksji  wygląda mało korzystnie.

Wąsa solo

Wąs solo jest paskudny. Co innego gdy facet zapuścił sobie brodę i ten wąs współgra z resztą zarostu, to wtedy może fajnie współgrać. Ale sam wąs wygląda jak z reportaży sprzed lat. Zdecydowanie nie zachęca kobiet do bliższej znajomości  z mężczyzną.

Zbyt pstrokatych butów

Wiemy, że mamy XXI wiek, ale bez przesady. Pstrokate, tęczowe buty to krzyk mody, który pasuje kobietom, ale nie mężczyznom. Nie gońcie tak bardzo za wszystkimi trendami, bo kobiety zaczną was traktować wyłącznie jak kandydatów na kolegów.

Ubrań, które są duże

Facet nie powinien też zakładać namiotu zaburzającego proporcje jego ciała. We wszystkim wskazany jest umiar.  Bluzka czy koszula powinny być dopasowane, spodnie też nie powinny zsuwać się z pośladków, ale niewskazane są rurki.

Rzadko pranych ubrań

Świeżość to podstawa w kontaktach z płcią piękną. Facet, który przychodzi na randkę w bluzce, w której chodził wczoraj cały dzień, na pewno nie pachnie zbyt korzystnie i atrakcyjnie.

Wymiętych ubrań

Albo kupujcie takie, które się nie gniotą, albo je prasujcie. Pognieciona bluzka i spodnie dają efekt pana Stasia spod budki z piwem. Kobiety nie lubią niechlujnych mężczyzn.

Bluzek, które równie dobrze mogłyby być ich

Bluzki w usta, kropeczki, kwiatuszki i wiśnie są zarezerwowane dla kobiet, mężczyźni nie powinni ich nosić, gdyż zakładając je, za bardzo upodobniają się do nas. A przyciąganie damsko-męskie jest najsilniejsze tam, gdzie różnice między płciami są maksymalnie zaznaczone.

Dodaj komentarz