Miłość i związki

Czego kobietom brakuje we współczesnych mężczyznach?

czego brakuje kobietom we współczesnych mężczyznach

Współcześni mężczyźni doprowadzają nas coraz częściej do szału. W czasach naszych matek i babć faceci, którzy byli niezgułami, stanowili jakiś niewielki procent całości. Teraz jest ich bardzo dużo. Czego kobietom brakuje we współczesnych mężczyznach?

Zdecydowania

Współcześni mężczyźni są mniej zdecydowani niż kobiety mające okres. Ty marudzisz czasem, wybierając coś z restauracyjnego menu, ale w końcu podejmujesz decyzję. On będzie się przez 2 miesiące zastanawiał, co do ciebie napisać i czy w ogóle to zrobić. Na dodatek jak dojdzie już do spotkania, to nawet cię nie dotknie i nie powie komplementu. Mężczyźni nie umieją prowadzić relacji. To by było jeszcze do zaakceptowania, gdyby reagowali na naszą inicjatywę. Ale nie, ty piszesz, on nie odpisuje. Chcesz się spotkać, on nie ma czasu, bo siedzi w pracy.

Inicjatywy seksualnej

Mężczyźni mają też problem z wykazaniem inicjatywy seksualnej. Jeśli kobieta zastanawia się, kiedy on wreszcie zaciągnie ją do łóżka, to znak, że sytuacja jest tragiczna. Jeszcze gorzej, gdy on trafia na listę kumpli, z którymi można wyjść na piwo, bo to z pewnością ukryty gej. Rozumiemy, że on może mieć problem z wykazaniem inicjatywy. Ale gdy kobieta sama wysyła mu dwuznaczne SMS-y, a on nie reaguje, to mamy już do czynienia z katastrofą.

Dotyku i umiejętności budowania erotycznej atmosfery

Współcześni faceci zachowują się jak nasi dobrzy kumple. Nie dotkną, nie pocałują, nie powiedzą komplementu na temat wyglądu. Zachowują się jak nasi kumple, bracia. Zero erotycznej atmosfery, nic dziwnego, że kobiety w pewnym momencie tracą nimi zainteresowanie. A wystarczy tak niewiele, trochę odwagi, by dotknąć kobietę i powiedzieć, że wygląda mega kusząco w tej sukience. I od razu wyłamujesz się z ławki dobry kumpel do pogaduch.

Odwagi

Mężczyźni tak się boją, że nie podchodzą do kobiet, pomimo wyraźnych sygnałów z ich strony. Gdy te do nich podchodzą, to czasem zapominają języka w gębie. Nie dość, że kobieta bardzo często musi sama wszystko inicjować, to jeszcze facetowi brakuje odwagi, by z tego skorzystać. Niektórzy zachowują się tak nieśmiało, że jakby usiąść im na kolanach, to dalej nie załapią, że mają zielone światło i mogą kobietę pocałować, dotykać ją po ciele.

Pewności siebie

Pewność siebie buduje się od dzieciństwa. Niemniej niektórym współczesnym facetom tak bardzo jej brakuje, że prowadzi to do naprawdę kuriozalnych sytuacji. Kobieta okazuje im jawne zainteresowanie, a taki oryginał zastanawia się, czy traktuje go jak kolegę. No i nie robi nic z jej sygnałami, doprowadzając ją do szewskiej pasji. W rezultacie kobieta nabiera dystansu i traktuje delikwenta jak kumpla. A ten dochodzi do wniosku: miałem rację, ona widziała we mnie tylko kolegę…

Dodaj komentarz