Miłość i związki

Czego kobieta oczekuje od związku z mężczyzną?

udany związek

Tak naprawdę kobiety wcale nie czekają na księcia z bajki, lecz na faceta, przy którym będą czuły się atrakcyjne i ważne. Co powinien robić mężczyzna, aby znajomość z kobietą rozwijała się we właściwym kierunku? Czy istnieje zbiór zachowań szczególnie oczekiwanych przez płeć piękną? Czego kobieta oczekuje od związku z mężczyzną?

Okazuj zainteresowanie i troskę

Kobiety na ogół wiążą się z tymi mężczyznami, którzy okazują im dostateczne zainteresowanie. Facet, który dzwoni, by zapytać, jak poszła nam prezentacja lub rozmowa z szefem, jest na wagę złota. Podobnie działają pytania: jak mija dzień i czy jest ci zimno? Kobieta lubi czuć się ważna dla swojego mężczyzny.

Uważne słuchanie

Mężczyźni często mają problem ze słuchaniem kobiet, tymczasem opanowanie tej czynności pozwala uniknąć licznych nieporozumień i kłótni. Nieważne, czy ona opowiada o salsie, problemach w pracy, wyjeździe z przyjaciółką, liczy na to, że facet ją wysłucha i zapamięta coś z długiej opowieści.

Czego kobieta oczekuje od związku z mężczyzną? Brak pouczeń

Kobieta nie lubi, gdy mężczyzna daje jej odczuć, że jest od niego głupsza i ciągle ją strofuje niczym ojciec. Zamiast więc powątpiewać w zdolność partnerki do zrozumienia zasad piłki nożnej, obejrzyjcie razem mecz. Kto wie, może cię pozytywnie zaskoczy.

Codzienne zdobywanie

Najgorszy partner to taki, który spoczywa na laurach i po zdobyciu kobiety, przestaje się o nią starać. Nie mówi komplementów, nie przytula, nie zabiera na romantyczne randki. Każda kobieta pragnie czuć, że mężczyzna codziennie ją zdobywa. Tylko wtedy czuje się naprawdę szczęśliwa.

Mów komplementy

Mężczyźni z czasem zaczynają prawić komplementy, co bardzo smuci kobiety. Panie często popadają w czarnowidztwo: przestałam mu się podobać, pewnie ogląda się za innymi i zostawi mnie lada dzień. A może nigdy nie byłam dla niego wystarczająco atrakcyjna, on traktował mnie jako opcję przejściową? Aby uspokoić swoją kobietę, mężczyzna powinien pamiętać o potędze komplementów.

Wyjdźmy czasem na miasto

Nie chodzi tutaj o szaloną imprezę, ale o zwykły spacer, wypad do pizzerii, na domówkę do znajomych, czy na piwo z przyjaciółmi.  Kobiety na ogół są skłonne się trochę ustatkować u boku mężczyzny i zrezygnować z imprez w klubie, ale nie lubią siedzieć całe dnie w domu. Jedno wyjście w tygodniu na pizzę czy wieczorny spacer, sprawiają, że kobieta nie czuje się znudzona i jest zadowolona ze swojego związku.

Nie bądź głuchy na próby uwodzenia

Kobiety lubią, gdy mężczyzna dostrzega ich starania. Każda z nas pragnie pięknie wyglądać dla swojego faceta. Nic dziwnego, że specjalnie się stroimy, malujemy, kupujemy nową bieliznę i zmysłowe koszulki. Doceń to i okaż zainteresowanie naszymi staraniami.

Pozwól sobie na odrobinę luzu

Mężczyźni często bardzo spinają się, zwłaszcza podczas seksu. Tymczasem kobiety naprawdę wolą, żeby facet stawiał w sypialni na więcej luzu, nawet jeśli miałoby to oznaczać mniej eksperymentów, a więcej pocałunków i czułości.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

pati25

5 lat temu

Wielu rzeczy kobieta oczekuje od mężczyzny.Ale powinna nie tylko czekać na to co zrobi mężczyzna lecz może wyjść z własną propozycją,z własną inicjatywą

Irena

5 lat temu

Ja lubię czasami założyć wieczorem coś wyjątkowego, wiem że zawsze zauważy moje intencje. I wiem jaką radość to jemu sprawia 🙂 Starania obu stron to pielęgnowanie związku, też żar trzeba cały czas podsycać.
Lubię kokietować mojego mężczyznę, obojgu nam sprawia to frajdę. Poza tym jeśli mam akurat ochotę na wypowiedzenie komplementu to nie zamykam w tym momencie ust, tylko mówię.
My kobiety również powinnyśmy wychodzić z inicjatywą, nie musimy czekać na naszych mężczyzn.

Zostaw komentarz