Seks

Czego faceci pragną podczas seksu?

Czego faceci pragną podczas seksu

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni w ogóle nie mają skomplikowanych oczekiwań, jeśli chodzi o seks. Każde erotyczne igraszki dostarczają im mnóstwo przyjemności. Panowie nie przywiązują takiej wagi do szczegółów jak kobiety. Ale czy to prawda? Czego faceci pragną podczas seksu?

Poczuć się jak bóg seksu

Tak, każdy facet marzy o tym, by dla swojej kobiety być idealnym kochankiem, który nie ma sobie równych. Wynika to z męskiej potrzeby rywalizacji. Poza tym on w ogóle nie patrzy na seks tak jak ty. Wydaje mu się, że oceniasz go przez pryzmat jego łóżkowych dokonań i gdy coś pójdzie nie tak, nie będzie dość perfekcyjny, zostawisz go dla lepszego kochanka. Większość z nas tak nawet nie myśli. Na ogół nie przychodzi nam do głowy tworzyć jakieś rankingi dotychczasowych kochanków. Ale on uważa, że oceniasz mężczyzn tak, jak on ocenia kobiety. Gdy spotykają się faceci, często mówią sobie, z kim seks wspominają jako wyjątkowy. Z reguły brzmi to mniej więcej tak: moja eks to fundowała mi mega odlot, była taka wyzwolona w łóżku. Kobiety tak nie myślą. Dla nich najlepszy kochanek, to aktualny kochanek, którego kochają.

Przejąć stery w łóżku

On pragnie decydować o przebiegu erotycznych igraszek i nadawać im rytm. Jeśli on zna twoje granice, możesz pozwolić mu dominować. Niech wybiera pozycje i formy pieszczot spośród tych, które akceptujesz. Dla ciebie będzie to miła niespodzianka, a dla niego ekscytująca zabawa, bo będzie mógł poczuć władzę.

Usłyszeć prośbę o więcej

Kiedy kobieta ma ochotę na więcej, to dla mężczyzny największy komplement. Nic tak nie studzi atmosfery w sypialni jak kobieta, która w ogóle nie ma ochoty na powtórkę. On wtedy zaczyna się zastanawiać, co zrobił nie tak, że jeden raz ci wystarczy. Czy nie traktujesz seksu z nim jako pozycji do odbębnienia.

Chce cię wycałować

Na ogół kojarzymy seks w męskim wykonaniu z brutalnością, ale czasem mężczyzna ma wielką ochotę wycałować kobietę od stóp do głów, ale boi się jej negatywnej reakcji. Panie różnie do tego podchodzą, a ich negatywne reakcje zazwyczaj się umocowane w kompleksach, z którymi się borykają. Zamiast cieszyć się bliskością partnera, myślą o tym, że w tej pozycji nie prezentują się zbyt korzystnie.

Chce usłyszeć podziękowania za boski seks

On potrzebuje jasnego komunikatu, że erotyczne igraszki z nim traktujesz jako coś przyjemnego. On nigdy nie wie, czy stanął na wysokości zadania, dopóki go szczerze nie pochwalisz. Bez jasnego komunikat z twojej strony będzie czuł się niespełniony jako mężczyzna.

Dodaj komentarz