Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Czarna maseczka rozświetlająca Boscia

boscia maseczka rozświetlająca

Koreańska pielęgnacja skóry szturmem wtargnęła także na polski rynek. Polki pokochały szczególnie maseczki peel-of, które dają niesamowite efekty. Jedną z nich jest czarna maseczka rozświetlająca Boscia, dostępna w sklepach Sephora. Dlaczego warto ją wypróbować?

 

Czarna maseczka dla rozświetlenia skóry twarzy

Czy czerń może rozświetlać? Okazuje się, że jak najbardziej, zwłaszcza w wersji maseczki, która pielęgnuje i nadaje blasku cerze. Maseczka od marki Boscia jest czarna, co zawdzięcza węglowi. Ten magiczny składnik bardzo dobrze oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum i rozszerza pory. Dzięki temu, skóra zostaje oczyszczona i staje się widocznie piękniejsza. I choć czarny kolor maseczki może przerażać, daje niesamowite efekty pielęgnacyjne, rodem z koreańskiego podwórka.

boscia maseczka rozświetlająca

Maseczka inna niż wszystkie

Maseczki typu peel-off są niezwykle wygodne w użyciu. Taka również jest ta od marki Boscia. Wystarczy rozprowadzić dość grubą warstwę kosmetyku na twarzy, unikając oczywiście brwi, oczu oraz okolic ust. Następnie, po ok. 30 minutach, kiedy kosmetyk wyschnie, wystarczy ściągnąć maseczkę z twarzy. W tym celu musimy delikatnie złapać za granice maseczki, która zastygła na twarzy, tworząc jedną płachtę. Maseczkę delikatnie ściągamy ze skóry, a reszki kosmetyku przemywamy wodą. Po takiej kuracji skóra będzie widocznie zdrowsza i bardziej rozświetlona. Zabieg tego typu, wykonywany raz w tygodniu pozwoli nam utrzymać zadbaną i atrakcyjną cerę.

Maseczkę Boscia zamknięto w czarnej tubie, z której wygodnie możemy aplikować kosmetyk. Maska dobrze się rozprowadza i dość szybko wysycha na skórze. Czarna maseczka rozświetlająca Boscia jest dodatkowo zapakowana w tekturowy kartonik. Maseczkę kupimy w sieci perfumerii Sephora.

 

Cena: 135 zł

Pojemność: 80 g

Komentarze

Zostaw komentarz