Seks

Co zrobić, aby ona okazywała ci więcej uczucia podczas seksu?

co zrobić aby okazywała ci więcej uczucia podczas seksu

Seks pozbawiony uczuć jest dość problematyczny nie tylko dla kobiet, ale też dla wielu mężczyzn. Gdy facet zakocha się w kobiecie, pragnie poczuć, że jej również na nim zależy. Piękna historia kończy się, gdy okazuje się, iż kobieta niespecjalnie okazuje uczucia podczas seksu. Wtedy mężczyzna może poczuć się naprawdę nieszczęśliwy. Co zrobić, aby ona okazywała ci więcej uczucia podczas seksu?

Zanim przejdziemy do konkretów, chcemy zwrócić uwagę, że kobiety działają na zasadzie lustra. Jeśli facet jest oschły, kobieta też tak postępuje. Dlatego trzeba okazać jej trochę emocji, by otworzyć ją na uczucia. To naprawdę nie jest trudne.

Zadbaj o odpowiednią atmosferę

Zaproś ją do siebie, ale zadbaj o odpowiednią atmosferę. Czasem wystarczy wybrać jakąś komedię z wątkiem miłosnym, by nakierować wspólny wieczór na właściwe tory. Pamiętaj, że to, co robicie i oglądacie, wpływa poniekąd na wasz nastrój. A ty chcesz, żeby ona była czuła. Zadbaj o to, byście mogli się przytulić podczas wspólnego oglądania, u wielu kobiet to uruchamia odpowiednie wzorce zachowań. Skoro jest tak miło, to w łóżku będzie równie uroczo.

Czuła gra wstępna

Na początek całuj ją i delikatnie dotykaj po całym ciele, dla wielu kobiet to wyraźny sygnał, że mogą spodziewać się czułego seksu. A skoro już się na niego nakręcą, to okażą ci mnóstwo emocji w trakcie. Całuj ją w szyję, w dekolt, to także ma magiczną moc. Zobaczysz, że ona również okaże ci mnóstwo pozytywnych emocji.

Przytul ją w trakcie i zrób jej niespodziankę

Gdy się kochacie, obejmij ją np. podczas zmiany pozycji i pocałuj w usta. Wiele kobiet odczytuje ten gest jako pełny pozytywnych emocji. To będzie dla niej bardzo miła niespodzianka, po której będzie chciała sama okazać ci emocje.

Powiedz jej coś miłego

Powiedz jej jakiś komplement dotyczący wyglądu, jej zachowania, a zobaczysz, że to ją nakręci jeszcze bardziej. W wielu kobietach drzemie kochająca i namiętna kochanka, trzeba ją tylko obudzić ze snu. Pozytywne sygnały wysyłane przez ciebie wiele ułatwiają.

Nie uciekaj z łóżka, daj jej szansę

Pamiętaj, aby na koniec nie uciekać z łóżka, tylko dać jej szansę na powiedzenie czegoś miłego, przytulenie się, pocałunek. Dla niej to ważne i uwierz, jeśli było jej z tobą dobrze, a nie uciekniesz, to się tego dowiesz;)

Dodaj komentarz