Miłość i związki

Co warto zrobić, gdy kochasz ją najmocniej na świecie?

Co warto zrobić, gdy kochasz ją najmocniej na świecie

Miłość nie omija też mężczyzn. Gdy dopadnie ich strzała Amora, często nie potrafią poznać samych siebie. Centrum ich zainteresowania staje się jedna, konkretna kobieta, a inne panie, choć atrakcyjne,  schodzą na dalszy plan. Przy niej zwyczajnie on czuje to coś, czego nie doświadcza z  żadną inną. Co warto zrobić, gdy kochasz ją najmocniej na świecie?

Walczyć o nią

Mężczyźni poddają się nierzadko szybciej i łatwiej niż kobieta. Zakładają, że im i tak się nie uda zdobyć jej serca i odpuszczają  sobie dalszą walkę.  Przyczyn takiego stanu jest wiele, począwszy od zaniżonej samooceny, postrzegania kobiety jako niezwykle atrakcyjnej i tym samym trudno dostępnej, obawie, że w jej życiu już jest mężczyzna, którego kocha.  Faceci zbyt szybko się wycofują. Dopóki ona jest im przychylna, chce z nimi rozmawiać, wychodzić na miasto, pozytywnie reaguje na dotyk, to piłka jest w grze i to w polu karnym rywala. Trzeba tylko się trochę postarać, aby strzelić gola. Nie poddawaj się, gdy na horyzoncie pojawi się kobieta, którą pokochasz. Umawiaj się z nią konsekwentnie, staraj się o nią. Kobiety tak już mają, że potrzebują nieco więcej bodźców, by się otworzyć i rozkręcić. To, że ona jest zdystansowana, nie znaczy, że cię nie kocha.

Adorować ją

Kobiety uwielbiają być adorowane. Jeśli ją kochasz, to spróbuj jej to okazać. Mów jej często komplementy, bądź w jej towarzystwie dżentelmenem. Naprawdę w ten sposób możesz zbudować coś wyjątkowego między wami.

Okazywać jej czułość

Kobiety potrzebują tego, aby je przytulać i to nie tylko w sytuacjach prowadzących do seksu. Najlepiej będzie, jak zabierzesz ją czasem do parku i mocno obejmiesz w pasie. Ona poczuje wtedy, że tobie na niej zależy, a ty nie będziesz musiał silić się na wyznawanie uczuć, co nie leży w twojej naturze. Gdy gdzieś idziecie, zawsze trzymaj ją za rękę. Dla kobiety jest to coś w rodzaju deklaracji bez słów.

Mieć z nią intensywny kontakt

Jeśli się zakochałeś w niej, to do niej pisz i dzwoń, zwłaszcza że ona nigdy twojej próby kontaktu nie pozostawiła bez echa.   Jeśli do niej napiszesz lub zadzwonisz, ona z pewnością z tobą porozmawia. Nie ma się co bać odrzucenia.

Zapraszać ją na spotkania

Kobiety potrzebują regularnych spotkań z dużą dozą czułości, aby zyskać pewność, że facetowi naprawdę na nich zależy. Bez tego nie są w stanie się otworzyć i okazywać uczuć. Naprawdę nie ma w tym nic trudnego i skomplikowanego. Kobiety nie oczekują ani drogich wypadów za miasto, ani kosztownych prezentów i seksu jak z filmów porno. Chodzi im tylko o to, by facet regularnie z nimi wychodził i był czuły.

Dbać o nią

Kobieta jest od ciebie słabsza, dlatego liczy na to, że będziesz w stosunku do niej opiekuńczy i troskliwy. Odprowadzisz ją do domu, przyjedziesz po nią, gdy jest ciemno. Pomożesz jej nieść coś ciężkiego.

Robić jej romantyczne niespodzianki

Wystarczy, że będziesz ją w dalszym ciągu zabierał na romantyczne spacery do parku. Kobiety bardzo to lubią. Dzięki takim gestom ona będzie przy tobie czuła się wciąż tak jak na początku znajomości, czyli bardzo ekscytująco.

Dodaj komentarz