Co w tobie podziwiam?

co w tobie podziwiam

Gdy kobieta spotyka się z mężczyzną, dość szybko wyrabia sobie o nim zdanie. Może związać się tylko z facetem, który wzbudza w niej podziw. Mężczyzna, który nie wywołuje tego rodzaju emocji, koniec końców zostaje odstawiony na boczny tor. Co w tobie podziwiam?

Pracowitość

Podziwiam w tobie pracowitość, potrafisz spędzać w pracy po kilkanaście godzin dziennie, a po wszystkim jeszcze podłubać przy samochodzie. Nie brakuje ci wytrwałości i sił.

Poczucie bezpieczeństwa

Podziwiam w tobie poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewniasz mi za każdym razem, gdy jesteśmy razem. Gdy późnym wieczorem odprowadzasz mnie do domu, wiem, że nie stanie mi się nic złego.

Umiejętność planowania

Podziwiam w tobie umiejętność planowania, wyliczasz, kiedy i przy ilu godzinach pracy będziesz mógł sobie pozwolić na podkręcenie samochodu.  Umiesz też zaplanować kolejność wymiany poszczególnych części.

Ambicje

Podziwiam w tobie ambicje, to, że pragniesz się rozwijać, awansować, zdobyć lepiej płatną pracę. Nie brakuje ci celów, do których dążysz w zdecydowany sposób.

Dobry styl

Podziwiam w tobie dobry styl, to, że umiesz ubrać coś dopasowanego i adekwatnego do okazji. Nie łączysz ubrań  w przypadkowy sposób.

Dobre wychowanie

Podziwiam w tobie to, że umiesz zachować się jak prawdziwy dżentelmen, przepuszczasz mnie w drzwiach, otwierasz mi drzwi od samochodu etc.

Troskę

Podziwiam w tobie to, że pomimo iż jesteś silnym mężczyzną, nie boisz się pokazać też swojego łagodniejszego odbicia i okazać mi troski, np. pytając, czy nie potrzebuję więcej poduszek.

Inteligencję

Podziwiam w tobie inteligencję, jesteś naprawdę bardzo mądrym facetem, z którym można rozmawiać na różne tematy, który umie rozwiązać każdy problem i świetnie radzi sobie na studiach.

Pasję

Podziwiam w tobie pasję, jaką jest dla ciebie motoryzacja. Widzę, że na samochodach znasz się, jak mało kto i gdybym miała coś znaleźć do auta, o pomoc poprosiłabym właśnie ciebie.

Umiejętność doprowadzania mnie do rozkoszy

Podziwiam twoje zręczne palce i dłonie, które doprowadzają mnie do ekstazy. Jesteś w tym prawdziwym mistrzem.

Porządek

Podziwiam w tobie porządek, jaki zachowujesz w swoim pokoju. Większości facetów nie zmusisz do tego wołami.

To, jak prowadzisz samochód

Podziwiam w tobie sposób, w jaki prowadzisz samochód. Robisz to bardzo płynnie, dzięki czemu nie mam przy tobie zawrotów głowy.

To, jaki jesteś odważny

Podziwiam w tobie to, że w pracy nie boisz się wyrazić własnego zdania i świetnie sobie w niej radzisz z każdym zadaniem.

Poczucie humoru

Podziwiam w tobie to, że zawsze jesteś w stanie mnie rozśmieszyć. Masz cudowne poczucie humoru i rzadki dar poprawiania mi nastroju podczas każdego spotkania.

Spontaniczność

Podziwiam w tobie spontaniczność, która pozwoliła ci tamtej nocy objąć mnie w pasie i zacząć wygłupiać się, że tańczymy do deszczowej piosenki. Na zawsze zapamiętam też spontaniczne karaoke.

Samodzielność

Podziwiam w tobie samodzielność, mało który facet jest w stanie uprasować sobie koszulę, zrobić pranie i coś do jedzenia.

Typowo męskie zdolności

Podziwiam w tobie typowo męskie zdolności. Umiesz sam zrobić coś przy samochodzie i z pewnością naprawić niejedną usterkę. To jest takie męskie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ