Moda

Co ubrać, gdy nie masz pomysłu?

Co ubrać, gdy nie masz pomysłu

Chyba każda kobieta tak ma przynajmniej raz na kilka tygodni. Stajesz przed szafą, która pęka w szwach i stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać.  Co ubrać, gdy nie masz pomysłu?

Postaw na basic

Problemem wielu z nas jest kupowanie tego, co akurat wpadnie nam w oko. Przy tym zupełnie nie zważamy na fakt, czy będziemy miały z czym to zestawić.  W rezultacie w szafie roi się od różnego rodzaju printów, a brakuje rzeczy typu basic. Tymczasem biały i czarny top, biała, czarna bluzka, czarny żakiet oraz jasne jeansy z wysokim stanem powinny stanowić podstawowe wyposażenie twojej szafy. Z tych rzeczy zawsze da się coś zmontować. Biała czy czarna bluzka pasuje do każdej, nawet najbardziej pstrokatej spódnicy czy szortów.

Jeansy z wysokim stanem i krótka bluzka

Jeansy z wysokim stanem stanowią dość uniwersalne rozwiązanie, wybierz takie w jasnym kolorze, ponieważ łatwo będzie ci je zestawiać z letnimi ubraniami. Do takich spodni najlepiej pasuje krótka bluzka, ponieważ nie musisz jej wpuszczać do środka jeansów.

Sukienka

Nie masz pomysłu, co na siebie wrzucić, by wyglądać dobrze? Najlepiej będzie, gdy sięgniesz po sukienkę. To gotowe rozwiązanie. Tak jak bluzka może nie pasować do spódnicy czy spodni, tak sukienka zawsze wygląda dobrze, bo ma jednolity print lub kolor.

Spódniczka i biała bluzka

Biała bluzka pasuje do wszystkiego i do każdego typu urody. Możesz zestawiać ją dowolnie ze spódniczkami, które posiadasz. Każda z nich pasuje do białej, bawełnianej bluzki bez udziwnień. Pamiętaj, że wszelkie falbany, marszczenia, guziki, zamki, dziwne rękawy itp. sprawiają, że nawet biała bluzka traci swój uniwersalny charakter.

Kombinezon

Podobnie jak sukienka nie wymaga zbyt dużego namysłu. On po prostu sam w sobie tworzy całą kreację. Wszystko w nim ze sobą współgra i nie musisz myśleć, do czego pasuje ta oryginalna bluzka czy wzorzyste spodnie. Do wyboru masz kombinezony imitujące sukienki oraz takie, które wyglądają jak połączenie bluzki z eleganckimi spodniami.

Dodaj komentarz