Co to jest labioplastyka?

4
63

Wiele Pań zmaga się z krępującym i wstydliwym problemem, kiedy to ich wargi sromowe są na tyle duże, że przeszkadzają w codziennym życiu. Kobiety nie mogą jeździć na rowerze, a nawet zakładać pewnych ubrań. O ile dawniej musiały do tego przywyknąć, to dziś mogą zdecydować się na plastykę warg sromowych i w ten sposób poprawić komfort własnego życia.

Rekonwalescencja trwa kilka tygodni, zależy to od formy pacjentki i jej indywidualnych predyspozycji zdrowotnych. W tym czasie pacjentka musi szczególnie dbać o swoje zdrowie intymne.

Zabieg labioplastyki to ingerencja w kobiecy organizm. Osobiście myślę więc, że powinien być przeprowadzany wtedy, kiedy są ku temu zdrowotne przesłanki. Jednakże ostateczna decyzja jest sprawą indywidualną i należy do każdej pań z osobna.

Sabina Sosnowska

4 KOMENTARZE

  1. Kobiety decydują się na ten zabieg z różnych względów ( kosmetycznych ale głównie zdrowotnych ).Dla polepszenia komfortu życia intymnego.Ostatnio oglądałam program „Sekrety chirurgii”.Przyszła kobieta na taką operację.Do lekarza zgłosiła się taka zawstydzona,nieśmiała,smutna.A po operacji radość z niej aż tryskała.Taka operacja może też zmienić kobietę.Jej nastawienie do życia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ