Seks

Co sprawia, że seks jest boski?

Co sprawia, że seks jest boski

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego, jak uniwersalna pozycja czy najlepsze pieszczoty pozwalające obojgu szczytować.  Klucz do sukcesu często tkwi w indywidualnych preferencjach danej osoby, atmosferze, sile dotyku, zapachu drugiej osoby etc. Jest jednak coś, co czyni każde zbliżenie udanym. Co sprawia, że seks jest boski?

Entuzjazm gwarantem udanego seksu

Zdaniem mężczyzn i kobiet tym czymś jest entuzjazm. Nie chodzi o to, że musisz znać wszystkie pozycje seksualne, wymiatać oralnie i mieć bogate doświadczenie seksualne. Klucz do sukcesu tkwi w entuzjazmie. Gdy zmuszasz się do seksu, druga osoba wyczuwa, że robisz pańszczyznę i wcale nie jest jej przyjemnie z tą świadomością. Dlatego też kochaj się wtedy, gdy masz na to prawdziwą ochotę.

Uprawiaj seks, gdy naprawdę tego chcesz

Nie ma nic złego w wyrażaniu swoich seksualnych potrzeb. Jeśli masz ochotę na swojego partnera akurat dziś, bo czujesz się wewnętrznie napalona na niego, to mu daj znać, co czujesz. Mężczyzn kręci świadomość, że są pożądani przez swoją kobietę. Panie też kręci danie im do zrozumienia, że facet ich pragnie.

Nie wstydź się namiętności

Ważne, abyś w łóżku dawała dojść do głosu swojej prawdziwej namiętności. Jeśli jesteś tak napalona, że masz ochotę na pospieszne zdejmowanie z siebie ubrań, to nie ma w tym nic złego. Czasem potrzebujesz bardzo rozbudowanej gry wstępnej i długiego seksu, kiedy indziej wystarczy ci krótsza gra wstępna i szybki seks.  To wiąże się m.in. z fazą cyklu.

Szybki seks pełny pasji

Wiesz, co jest najfajniejsze w seksie?  Gdy obydwoje pragniecie go tak bardzo, że od razu całujecie się namiętnie, rzucacie się na siebie i szybko zrzucacie z siebie ubrania. Między wami dosłownie wrze, obydwoje czujecie wszechogarniającą atmosferę pożądania.  Gdy czujesz na sobie jego dłonie i niemal piszczysz z podniecenia, gdy cię dotykają, a sama nie potrafisz się od niego oderwać.

Najważniejsze są dobre chęci

Krótko mówiąc, bez entuzjazmu nie ma udanego seksu. Z nim każde zbliżenie jest boskie, nawet gdy kobieta nie doświadcza klasycznego orgazmu, ale czuję się solidnie wypieszczona i pożądana. O ile dla mężczyzny kluczowy jest sam orgazm, o tyle kobietę kręci dużo więcej rzeczy.  Dotyk, zapach, pożądanie, poczucie bliskości, czułość, ale też atmosfera pełna pożądania, narastające podniecenie.  Powieści erotyczne są obecnie rozchwytywane przez płeć piękną. Nie bez powodu, ponieważ zapewniają one atmosferę pożądania. Jeśli udaje się ją odtworzyć w sypialni, to nawet brak orgazmu u kobiety nie zmniejsza apetytu na seks. Ona pragnie to powtórzyć, bo dzięki wzajemnemu entuzjazmowi jest jej wspaniale.

Dodaj komentarz