Seks

Co sprawia, że kobieta uważa swojego faceta za najlepszego kochanka?

doskonały kochanek

Mężczyzna, który ma dużego penisa, często czuje się wspaniałym kochankiem. Tymczasem to nie wielkość członka decyduje o satysfakcji kobiety. Najlepszy kochanek to też nie ten, który zawsze doprowadza swoją partnerkę do orgazmu. Wbrew pozorom, to nie takie oczywiste rzeczy sprawiają, że nie możemy przestać marzyć o seksie z konkretnym facetem.  Co sprawia, że kobieta uważa swojego faceta za najlepszego kochanka?

Umie ją rozpalić, zanim zacznie ją rozbierać

Najważniejsze jest podniecenie. Co z tego, że inni faceci są mistrzami ars amandi, skoro nie umieją jej rozpalić. Pamiętaj, że każda kobieta uważa za najlepszego kochanka nie tego, z którym przeżyła 5 orgazmów jednej nocy, ale tego, który dotykając ją, sprawia, że czuje się jak kotka w rui.  A to już wyższa szkoła jazdy. Jeśli ty widzisz, jaka jest napalona, gdy tylko ją przytulasz, łapiesz za rękę, to znak, że sztukę rozpalania opanowałeś do perfekcji.

Zaczyna niewinnie i buduje napięcie

Kobiety lubią czuć emocje, a najlepiej takie, które są stopniowane. Gdy niewinnie ją przytulasz,  a po chwili zaczynasz jej dotykać po całym ciele,  to ona marzy o tym, abyś ją rozebrał. Właśnie zaczynając niewinnie, jesteś w stanie ją rozgrzać do czerwoności.

Całuje się w trakcie

To jest dość nietypowe zachowanie. Mężczyźni lubią całować kobietę krótko, właściwie na odczepnego, aby zachęcić ją do erotycznych igraszek. Gdy cel zostanie osiągnięty, zapominają o całowaniu.  A kobiety wysoką cenią tych facetów, którzy umieją się całować w trakcie penetracji, bo to nas podnieca.

Potrafi adorować swoją kobietę

Jeśli chcesz być niekwestionowanym numerem jeden, nie musisz czytać Kamasutry, idealny kochanek to ten, który nas adoruje i sprawia, że czujemy się przy nim piękne. Szczery komplement nic nie kosztuje, a zawsze pomaga.

Jest delikatny

Brutale są dobrzy w filmach porno. W codziennym życiu chcemy faceta, który nie nabije nam siniaków podczas seksu, jest delikatny, a seks z nim przyjemny. Kobietę wzruszy facet, który  ją przytuli, pocałuje w trakcie, a to jej emocje rzutują na ocenę twojej osoby. Jeśli będziesz wyjątkowy, czuły, zupełnie inny niż reszta facetów, ona uzna, że lepszego kochanka nie mogła poznać.

Słyszał o istnieniu gry wstępnej

On się naprawdę stara. Całuje cię, dotyka po całym ciele, pieści piersi i łechtaczkę. Jest naprawdę cudowny. Po takiej grze wstępnej jesteś gotowa na wielki finał. Facet, który zapomina o grze wstępnej, to skończony egoista. On ma gdzieś, że ciebie będzie bolało i rozrywało, bo jesteś niegotowa na erotyczne igraszki. Chce zaspokoić swój popęd. Facet, który jest jego przeciwieństwem, jawi się jako prawdziwy skarb.

Spełnia jej pragnienia

Ona lubi seks od tyłu, a ty spełniasz jej pragnienia. Ona czuje się szczęśliwa, bo widzi, że znalazła faceta o zbliżonym temperamencie. Kobiety lubią mężczyzn, którzy spełniają ich pragnienia. Czy wiesz, że ona ma więcej erotycznych fantazji niż ty? Zacznij je spełniać, a zostaniesz najlepszym kochankiem we wszech świecie.

Dodaj komentarz