Miłość i związki

Co robić, by zatrzymać przy sobie kobietę na zawsze?

jak zatrzymać przy sobie kobietę

Oczywiście nie istnieje tajemna recepta, która na 100% uchroni cię przed zdradą i rozstaniem. Niemniej znamy czynniki, które sprawiają, że kobieta pragnie być ze swoim mężczyzną i inni faceci mogliby dla niej nie istnieć. Co robić, by zatrzymać przy sobie kobietę na zawsze?

Nie przestawaj jej adorować

Kobiety czują się szczęśliwe w związku, w którym są ciągle adorowane i zdobywane. Nie znosimy, gdy mężczyzna spoczywa na laurach. Zabierz ją czasem na romantyczny spacer, zrób kolację, zaproponuj wspólny wypad do kina, teatru, na koncert. Podczas wyjść zachowuj się jak prawdziwy dżentelmen, otwieraj jej drzwi, przepuszczaj przodem. Mężczyźni, którzy wciąż chodzą ze swoimi kobietami na randki, uchodzą za prawdziwe skarby i takie związki naprawdę rzadko się rozpadają. Panie nie znoszą nudy i tego, że partner wychodzi z założenia, że już się wystarczająco postarał o jej względy.

Mów jej komplementy

Kobieta, niezależnie od tego, ile się znacie, chce wciąż słyszeć miłe słowa z twoich ust. Co  z tego, że powiedziałeś jej, że jest piękna. Ona chce to usłyszeć ponownie. Kobieta potrzebuje mieć pewność, że wciąż jest atrakcyjna dla swojego partnera i ten nadal jej pożąda. Dając jej to, zabierasz sprzed jej oczu, a właściwie uszu, czające się pokusy. Kobieta, która rzadko słyszy komplementy z ust partnera, szuka ich gdzie indziej.

Staraj się być dla niej atrakcyjny

Ona wciąż stara się ładnie wyglądać. Kupuje nowe sukienki podkreślające jej sylwetkę, nosi szpilki, maluje się. Ty też musisz się starać być dla niej atrakcyjny.  Ubierz się w coś, co ona lubi. Pozbywaj się podartych ubrań, regularnie obcinaj paznokcie i nie noś pod nimi żałoby po kocie.

Pamiętaj o czułości

Kobiety przywiązują do tego ogromną wagę. Trzymaj ją za rękę na mieście i podczas zakupów, przytulaj, gdy oglądacie film, całuj namiętnie na powitanie i pożegnanie. Kobiety naprawdę to lubią. Dzięki czułości ze strony mężczyzny czują się spełnione i kochane.

Regularny i dobry seks

Od razu wyjaśniamy, nie musisz być bogiem seksu, znać całą Kamasutrę i wcielać w życie najbardziej skomplikowane pozycje. Tu nawet nie chodzi o częste orgazmy. Ważne, abyście regularnie uprawiali dobry seks, czyli taki, w którym jesteście na siebie otwarcie, podchodzicie do tego z uczuciem i emocjami.

Miejcie czas tylko dla siebie

Zadbajcie o to, aby mieć czas tylko dla siebie. Niech będą takie wieczory, kiedy jesteście tylko dla siebie. Nie spędzacie ich z przyjaciółmi, rodziną czy wspólnym dzieckiem. Po prostu oddajecie się w całości sobie tak jak para nastolatków. Jest to niezwykle ożywcze dla związku.

Utrzymujcie przyjaźnie i miejcie własne pasje

Tak, nie musicie wszystkiego robić razem i siedzieć ze sobą po pracy przez pół dnia. Wyjdźcie do swoich przyjaciół osobno, skoczcie sami na zakupy, realizujcie swoje pasje. Jeśli każde z was zachowa własną przestrzeń osobistą, pozostaniecie dla siebie pociągający i fascynujący.

Dodaj komentarz