Miłość i związki

Co robi facet, gdy chce mieć z tobą dziecko?

co robi facet gdy chce mieć z tobą dziecko

Faceci z reguły dużo wolniej dojrzewają do decyzji o rodzicielstwie niż kobiety. Na co dzień unikają tematu dzieci i opieki nad nimi. Wolą skupić się na własnych przyjemnościach i rozwoju. Nadchodzi jednak taki czas, gdy mężczyzna zmienia zdanie. Co robi facet, gdy chce mieć z tobą dziecko?

Pokazuje ci małe dzieci

Idziecie przez miasto, a on ciągle pokazuje ci małe dzieci. Wcześniej albo tego w ogóle nie robił, albo czynił to sporadycznie, gdy maluch zrobił coś naprawdę zabawnego. Teraz ciągle zauważa niemowlaki i zwraca twoją uwagę na wózki pchane przez przechodzące mamy. On może w ten sposób sondować twoje zdanie na temat maluchów. Sprawdza, czy w podobnym stopniu jak on zachwycisz się niemowlakiem, czy zareagujesz w sposób wskazujący na twój dystans do dzieci.

Rozmowy o przyszłości

On mówi o tym, co chce zrobić, aby więcej zarabiać, jakie mieszkanie pragnie dla was zorganizować itp. Pokazuje ci w ten sposób, że czyni przygotowania ku stabilizacji. Chce, abyś poczuła się pewniej i widziała w nim ojca swoich dzieci. Jednocześnie patrzy, czy obydwoje spoglądacie w przyszłość w tym samym kierunku.

Będziesz świetną matką

Jeśli on ci to sugeruje, to prawdopodobnie chce, abyś oswoiła się z myślą, że kiedyś nią zostaniesz. Gdy on podkreśla, że sobie ze wszystkim poradzisz, robi to dlatego, iż chce, abyś zechciała zostać matką. To dobrze, że on tak patrzy na te kwestie. W końcu kobiety często narzekają na to, że mężczyzna nie chce mieć z nimi dziećmi. Do rozmowy na ten temat ciężko go nakłonić, o całej reszcie nie wspominając.

Ciągle rozmawia o dzieciach waszych znajomych

On ciągle opowiada o dzieciach waszych znajomych, podkreśla, jakie są fajne, jak bardzo lubi się z nimi bawić i wie, jak się nimi zająć. To znak, że chce pokazać ci, że skoro wszyscy wokół mają dzieci, to może nadeszła pora, abyście i wy o tym pomyśleli. On przy okazji pragnie ukazać się jako doskonały kandydat na ojca wspólnego potomstwa.

Dodaj komentarz