Seks

Co powinnaś powiedzieć mu po seksie?

co powinnaś powiedzieć mu po seksie

Choć mogłoby się wydawać, że mężczyźni czują, że jest nam z nimi dobrze w łóżku, to oni potrzebują miłych słów. Są one dla nich ważniejsze niż dla płci pięknej. Szukają w nich bowiem potwierdzenia własnej sprawności i przydatności. Co powinnaś powiedzieć mu po seksie?

Kocham cię

Mężczyźni też pragną usłyszeć po seksie deklarację miłości. To dla nich bardzo ważne, zwłaszcza jeśli nie podchodzą do seksu jak do sportu. On wtedy naprawdę chce poczuć, że uprawiałaś z nim seks z miłości, a nie z potrzeby fizjologicznej.  W ogóle może się to wydawać dziwne, ale wielu facetów nie chce czuć się jak seksroboty do zaspokajania kobiecych pragnień. On też ma uczucia i chce, abyś je odwzajemniała.

Byłeś cudowny

Każdy facet chce dać rozkosz swojej kobiecie. Uważa, że to jego zadanie i do jego realizacji przystępuje jak do wielkiej misji o znaczeniu międzynarodowym. Nic dziwnego, że po seksie czeka na informację zwrotną, jak się sprawdził. Jeśli sprawił ci przyjemność, musisz mu o tym powiedzieć. Niech wie, że warto było się starać, a jego wysiłek został nagrodzony.

Z tobą jest mi najlepiej na świecie

Mężczyźni często stresują się, czy są wystarczająco dobrzy. Jeśli on jest dla ciebie perfekcyjnym kochankiem, to zwyczajnie mu o tym powiedz. Możesz zrobić to za pomocą słów: z tobą jest mi najlepiej na świecie.  Niech wie, że nie ma sobie równych i skupi się też na swojej przyjemności.

Uwielbiam, jak to robisz

Komunikacja jest bardzo ważna podczas seksu. Nie chodzi o to, by prowadzić ożywione dyskusje, ale mówić wprost o swoich potrzebach. Jeśli on doprowadza cię do orgazmu pocałunkami, to powiedz mu w trakcie, że uwielbiasz, jak to robi. Będzie miał dzięki temu większą motywację do częstszych i namiętnych pocałunków. Panowie często zastanawiają się, co by tu oryginalnego wymyślić, żeby jej wreszcie było dobrze. Niech nie ma wątpliwości co do tego, że sprawia ci rozkosz.

Dodaj komentarz