Miłość i związki

Co powinieneś wiedzieć o kobietach, aby zdobyć tę jedyną?

Co powinieneś wiedzieć o kobietach, aby zdobyć tę jedyną

Relacje damsko-męskie często utrudnia niezrozumienie drugiej osoby i ich potrzeb, które są jakże odmienne od naszych własnych. Co powinieneś wiedzieć o kobietach, aby zdobyć tę jedyną?

Jeśli ją do siebie przekonałeś, wystarczy byś jej nie krzywdził

Kobiety nie są tak surowe, że będą stały z karteczką i długopisem, by spisywać twoje każde głupstwo i robić z jego powodu aferę. Jeśli ją do siebie przekonałeś z charakteru i wyglądu, krótko mówiąc, ona się w tobie zakochała, to wystarczy tego nie zepsuć. Kobieta może cię zostawić, jeśli będziesz się nad nią pastwił fizycznie lub psychicznie, gdy zaczniesz ćpać i przestaniesz być sobą, ale nie zostawi cię dlatego, że swoje myśli źle ubierzesz w zdanie. Owszem, może się obrazić, ale jej foch nie będzie trwał wiecznie, zwłaszcza gdy ją przytulisz czy przeprosisz.

Miej dla niej zawsze czas

Panie potrafią zrobić niejedną awanturę, a nawet zerwać kontakt z mężczyzną, który nie ma dla nich czasu. Bo woli pójść z kolegami, bo preferuje telewizję od jej towarzystwa, bo siedzi w pracy po kilkanaście godzin, choć wcale nie musi. Miej dla niej zawsze czas. Staraj się odpisywać na wiadomości w miłym tonie, oddzwaniaj, gdy nie możesz odebrać. Przynajmniej dwa razy w tygodniu poświęć jej swoje popołudnie i wieczór.

Odzywaj się do niej

Panie są zgodne, że facet, który się regularnie odzywa, jawi się jako lepszy kandydat na partnera. Jeśli milczysz, ona będzie myślała, że jej nie lubisz lub nie podoba ci się z wyglądu. Krótko mówiąc, nie jesteś nią zainteresowany, a to działa hamująco także na jej zainteresowanie.

Zapraszaj na spotkania

Ona, aby czuć pozytywne emocje i motylki w brzuchu, musi spędzać z tobą czas. Nie chodzi tu o pogawędki przez internet, lecz wspólne wyjścia, podczas których widzi twoją mowę ciała, w tym uśmiech, czuje twój zapach i dotyk. Im więcej spotkań na żywo, tym lepsze i mocniejsze wrażenie wywrzesz na swojej wybrance.

Nawiązuj do wcześniejszych rozmów

Kobiety lubią czuć, że mężczyzna się nimi interesuje, nawiązuj więc do poprzednich spotkań i rozmów, a ona poczuje się dla ciebie ważna i z pewnością chętnie ci to wynagrodzi.

Służ pomocą

Jeśli ma z czymś problem, a możesz jej pomóc, zaoferuj wsparcie. Kobiety chcą czuć, że mogą polegać na facecie. Nie lubimy mężczyzn, którzy migają się od wszystkiego, źle bowiem rokują na przyszły związek.

Bądź opiekuńczy

Odprowadź ją do domu, przyjedź po nią wieczorem. Przytul, gdy boli ją brzuch przed okresem. Złap za rękę, gdy idziecie po jakichś wertepach, a ona ma na sobie szpilki.

Nie zapominaj o czułości

Kobiety potrzebują przytulania, trzymania za rękę i pocałunków. Mężczyzna, który daje bardzo dużo czułości ze swojej strony, automatycznie zaczyna się jawić jako dużo bardziej atrakcyjny.

Pamiętaj o ważnych datach

Kobiety przywiązują dużą wagę do uroczystości, dlatego nie zapominaj o rocznicy poznania, jej urodzinach czy Dniu Kobiet. Jeśli pominiesz jedno z tych świąt lub Walentynki, możesz ponieść poważne konsekwencje.

Nie traktuj jej jak naczynia na spermę

Kobiety nie znoszą, gdy mężczyzna widzi w nich tylko naczynie na spermę. Używa swojego uroku, by zaciągnąć je do łóżka, a gdy już przechodzi do rzeczy, staje się brutalny i chamski. Zapomina o czułości, grze wstępnej, przytulaniu i pocałunkach. Po seksie zmywa się lub idzie spać. Ucina niespodziewanie kontakt i tyle z niego było.

Mów dużo komplementów

Kobiety potrzebują komplementów. Nieważne, jak ładna nie byłaby twoja wybranka, z pewnością oczekuje, że jej o tym powiesz i będziesz to robił regularnie. Kobiety potrzebują bardzo wielu komplementów, by czuć się swobodnie w relacji z mężczyzną.

Zawsze okazuj jej swoje zadowolenie, gdy wychodzi z inicjatywą

Napisała do ciebie coś śmiesznego, a może zaproponowała wyjście lub się do ciebie przytuliła? Okaż jej swoje zadowolenie. Niech wie, że może sobie na to pozwalać.  Jeśli nie dasz jej jasno do zrozumienia, że lubisz, gdy do ciebie pisze i wychodzi z inicjatywą, to przestanie to robić i stanie się bardzo wycofana.

Dzwoń do niej, zamiast pisać

Kobiety wolą rozmawiać przez telefon niż pisać. W tonie głosu można bowiem wyczuć emocje, poza tym lubią słuchać tembru głosu ukochanego faceta. Dzwoniąc do niej, ugrasz zdecydowanie więcej. Poza tym rozmowy telefoniczne mają dla kobiet wyższą wartość.

Nie ignoruj nic nieznaczących informacji

Jeśli ona pisze do ciebie z jakąś pierdołą, to znak, że chce z tobą porozmawiać, ale nie wie, jak zacząć, więc wymyśla jakiś pretekst. Pociągnij rozmowę i zapytaj ją o coś. To, że pisze z pierdołami, nie musi znaczyć, że nie traktuje cię poważnie, tylko się boi.

Kobiecy foch to wyraz głębokiego zainteresowania

Jeśli go strzela, to dlatego, że cię kocha, a ty ją irytujesz swoim zachowaniem. Dowiedz się, o co chodzi i jeśli ma rację, to przeproś ją i napraw zaistniałą sytuację. Z kobietami naprawdę da się rozmawiać, jeśli tylko spróbujesz do nich zadzwonić lub przytulisz je, gdy jesteście gdzieś razem.

Dodaj komentarz