Seks

Co on myśli, gdy odmawiasz mu seksu?

co on myśli gdy odmawiasz mu seksu

Nie musisz być seksrobotem, to normalne, że czasem nie masz ochoty na erotyczne igraszki.  Mężczyzna jest w stanie zrozumieć, że od czasu do czasu odmawiasz mu zbliżenia. Gorzej, gdy kilka razy z rzędu nie masz ochoty na seks. Co on myśli, gdy odmawiasz mu seksu?

Co teraz mam zrobić ze swoją erekcją?

Mężczyźni często zdążą się napalić na nas, zanim do czegokolwiek dojdzie. Efekt? Mają erekcję, która jest dla nich bardzo niekomfortowa, kiedy nie mogą się z tobą kochać.  Wielu z nich musi się potem masturbować, gdy odmawiasz seksu. W końcu trzeba się jakoś pozbyć napięcia.

To już kolejny raz

Mężczyźni naprawdę potrafią szczegółowo wyliczyć, jak często im odmówiłaś seksu. To dla nich bardzo drażliwy temat, bo biorą go mocno do siebie.  Zamiast pomyśleć, ona po prostu nie ma sił, on myśli, że coś jest nie tak. Bardzo go to martwi.

Nie podniecam jej

Faceci często też martwią się, że nie są w stanie podniecić kobiety, dlatego ona nie odczuwa pożądania i w rezultacie nie chce iść z nimi do łóżka. Boją się, że przestali być dla niej dostatecznie męscy…

Nie podobam jej się taki, jaki jestem

Może to za duży brzuch, może nieumięśniona klata lub słabo wyćwiczone pośladki sprawiają, że nie podobam jej się taki, jaki jestem i ona nie odczuwa pożądania? Mężczyźni potrafią popaść w wielkie kompleksy, gdy kobieta po raz kolejny odmawia im zbliżenia.

Jestem kiepski w łóżku

Mężczyźni często zakładają, że zachowanie kobiety wynika z tego, iż nie sprawdzają się w łóżku. Nie są jej w stanie zadowolić ani podczas gry wstępnej, ani podczas seksu. Czują się naprawdę kiepsko, a ich samoocena leci w dół.

Ona kogoś poznała

Pewnie poznała gościa lepszego ode mnie. Tak naprawdę to kwestia czasu, kiedy mnie zostawi i odejdzie do niego. On jest w końcu dużo lepszy ode mnie.  Może już się z nim całowała lub uprawiała seks?

Może z moim penisem jest coś nie tak

Jest za mały, dlatego go nie czuje i nie mogę jej doprowadzić orgazmu. Ewentualnie przez za duże gabaryty sprawiam jej ogromny ból i unika seksu jak diabeł święconej wody.  Nie wiem, co zrobić z tym fantem.

Dodaj komentarz